Změny v Hearthstone sekci! Co bude dál?

Dlouho nebyly v Hearthstone sekci žádné změny. Mohli jsme se chlubit tím, že jsme pravděpodobně nejstálejší celek na domácí scéně, ale všemu je jednoho dne konec. Bohužel přišlo pár smutných zpráv.

První velkou změnou je to, že Scruffy odešel z našeho týmu. Zde se podívejte na vyjádření samotného hráče:

odchod

Tímto však smutné zprávy nekončí. Další velkou ránou pro Hearthstone sekci je rozhodnutí Dodgyho, který vybojoval pro Inside Games nespočet cenných míst a zapsal se do historie domácí HS scény. Dodgy odstoupil z postu kapitána a momentálně se rozhoduje o svém působení na Hearthstone scéně. Jeho vyjádření si můžete přečíst zde:

doddd

Tudíž jsme museli zvolit nového kapitána, kterým se stává ixxii. Byla to jasná volba, neboť na poli Hearthstone scény působí dlouhou dobu a zároveň v dřívějším hlasování o kapitánský post získal jako druhý nejvíce hlasů po Dodgym.

Momentální sestava Hearthstone sekce Inside Games vypadá takto:

Kapitán: ixxii

Hráči: Pardub

“Střídačka”: Mirasek

A ohledně osudu Dodgyho se rozhodne v následujících dnech až si celou situaci promyslí.

Vyjádření manažera HS sekce: Filip “Aspi” Matoušek

“Je to velká rána, ale takových jsme dostali už mnoho. Začínali jsme na HS scéně jako outsideři, kterým se vůbec nedařilo, ale postupem času jsme se nepochybně zapsali mezi špičku. Tudíž věřím, že se z tohoto probereme a budeme pokračovat! Můžeme se pyšnit tím, že jsme si většinu hráčů vychovali a teprve pod námi se stali známými a silnými. Proto se budu snažit, abychom si tento systém získávání hráčů zachovali. Osobně už mám vyhlédnuté dva hráče, kteří by mohli mít potenciál a rozhodně si zaslouží, aby se o nich na scéně vědělo, ale zároveň otevřeme nábor pro hráče, kteří by měli zájem hrát pod organizací Inside Games. Pevně věřím, že se nám podaří sestavit silný tým.”

Informace o náboru

Hledáme hráče, kteří jsou schopni věnovat hraní Hearthstonu dost času a mají volné víkendy kvůli potenciálním offline akcím, kterých bude v nové sezóně mnoho. Hráči, kteří se ozvou nebo se jim ozveme my, budou podrobeni testovacím hrám, kde zjistíme, jak jsou na tom z hlediska herních schopností.

Nabízíme samozřejmě proplácení cestovného na offline akce v České i Slovenské republice. Zaplacení startovného na offline akcích. Výhody v motivačním plánu, který je pro celou Hearthstone sekci, což znamená: peněžní ohodnocení a produkty našich sponzorů. Získání produktů Inside Games (Dresy, trička, náramky atd..). Obrovskou medializaci, co se týče fotek ze všech offline akcí, rozhovory nebo účastni na různých akcí od sponzorů (Logitech stánek na 4Games atp..) Možnost tréninků s ostatními hráči. Vlastní Teamspeak server a další…

Úkolem hráče, který má zájem je: Napsat manažerovi Hearthstone sekce nejlépe na fanpage: https://www.facebook.com/igaspi/ a to krátkou “motivační” zprávu, kde vypíšete jméno, battletag, věk, dosavadní úspěchy a cokoliv dalšího, co si myslíte, že by mohlo být zajímavé.

Budeme se těšit na případné zájemce.

11831649_686203081514108_4984648846498143054_n