Hearthstone sekce našla posily!

Před pár dny jste se mohli dočíst o tom, že Hearthstone sekci opustil Scruffy. Dnes však přichází radostnější zprávy a to v podobě nových přírůstků v týmu!

Do náboru se nám přihlásila spousta hráčů, proto jsme se rozhodli si každého adepta prověřit. Všichni adepti se zúčastnili menšího turnaje, který probíhal formátem Swiss 4 kola bo5 Conquest. Spectili jsme jednotlivé zápasy, takže jsme si udělali o každém hráči obrázek, abychom věděli zda prohrávali jen kvůli špatnému rng nebo se skutečně dopustili nějakých chyb.

Původně jsme nechtěli vybrat první dva hráče, kteří tento malý turnaj vyhrají, ale oba byli natolik přesvědčiví, že si rozhodně zaslouží členství v našem týmu. Do konce roku není moc turnajů, tudíž celý náš tým uvidíte 100% na první pražské Fujitsu Lize v Re-Loadu 16.1.

A teď se konečně dostáváme k samotným posilám!

FrozenDew

Tento hráč už v našem týmu jednou působil. Je to jeden z prvních našich hráčů, který poté skončil a následně pokračoval dál hlavně v týmu ZeroSkills. FrozenDew se umístil v náborovém turnaji na prvním místě + se o tým Inside Games zajímal, i když hrál za jiný tým, tudíž víme, že bude hájit naše barvy se ctí!

10645134_411191272355572_8701978953404533786_n
FrozenDew s Inside Games na ASUS Hearthstone turnaji v RE-LOADU

JáraVyskočil

Hráč, který byl jednu dobu záhadou celé HS komunity, protože se začal objevovat v top 100 legendě, ale na turnajích se moc neukazoval. Poté se ukázal v týmu ZeroSkills, kde byl již zmiňovaný FrozenDew. Nyní však přichází do Inside Games s tím, že společně s námi se pokusí dobýt i žebříčky všech turnajů!

11796389_1151071771576851_1917496692572464953_n
Jára získává každý měsíc legendu mezi prvními!

Momentální sestava

Kapitán: ixxii

Hráči: Pardub, FrozenDew a JáraVyskočil

“Střídačka”: Mirasek

(Dodgy se rozhodne v průběhu nového roku)

Nábor tímto končí, ale manažer Hearthstone sekce vidí ještě jednu příležitost, to se dočtete v jeho prohlášení:

Filip “Aspi” Matoušek:

“Osobně si myslím, že nové přírůstky tým určitě posílí. Už teď to oživilo naši týmovou cancer konverzaci (smích). FrozenDew se od odchodu z Inside Games neskutečně posunul a věřím, že pokud začne tryhardit turnaje, které jsou pro nás primární, tak určitě vybojuje přední příčky. JáraVyskočil byl dlouho velkou záhadou a dokonce jsme o něm i kdysi nějakou dobu uvažovali. Pevně věřím, že začne dominovat na domácích i zahraničních turnajích stejně jako dominuje na ladderu. Tento hráč ještě nedostal moc příležitostí, tudíž věřím, že v lednu se dostatečně ukáže! Přijali jsme dva nové hráče, ale už jednou jsem se zmínil, že plánuji alespoň tři nové hráče. Nábor sice skončil, ale je tu jeden nováček, který se k nám připojí v následujících dnech a myslím si, že se bude opět jednat o zrození nové hvězdy!”

Vyjádření kapitána Hearthstone sekce:

Filip “ixxii” Ovečka:

“Po odchode Scruffyho a situácii, ktorá nastala sme otvorili verejný nábor. Takmer hneď sa nám ozvalo niekoľko záujemcov a tak to netrvalo dlho a spravili sme výberové kolo v podobe menšieho swiss turnaju so 4 kolami s formátom conquest a BO5. Počas toho sme s hráčmi a manažérom sledovali tieto zápasy a postupne si vytipovali hráčov, každým kolom to bolo jasnejšie a nakoniec z toho vzišli 2 super kandidáti a to FrozenDew, ktorý je už na našej scéne celkom zabehnutý a pred nejakým časom uz v iG pôsobil, a JáraVyskočil, ktorý je predovšetkým známy svojimi výkonmi na ladderu. Ich hra sa nám páčila asi najviac a jednoznačne ukázali ich kvality a tak som rád, že môžem privítať práve nich dvoch a dúfam, že nám naďalej ukážu motiváciu a aktivitu v nastávajúcich online aj offline turnajoch. Chcel by som poďakovať aj ostatným záujemcom, no vybrať sme mohli len obmedzený počet ľudí.”

Na konci článku se ještě pokochejte momentální tabulkou online části Fujitsu Ligy, kde ixxii drží první příčku: