LogitechPartneři

Logitech získává pět ocenění GOOD DESIGN 2015

Společnost Logitech oznámila, že pět z jejích produktů získalo ocenění s celým názvem 2015 GOOD DESIGN™ Award v kategoriích designu a vynikajících produktů. Tento úspěch znamená, že produkty společnosti Logitech vyhrály ceny GOOD DESIGN již pátým rokem bez přerušení.

Oceněnými produkty jsou bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M280, webová kamera Logitech® ConferenceCam Connect, cestovní klávesnice Logitech® Keys-To-Go, multiplatformní klávesnice Logitech® Bluetooth® Multi-Device Keyboard K480 a bezdrátová myš Logitech® MX Master Wireless Mouse.

„Tato další ocenění za design pomáhají zdůraznit, že právě design je středobodem všeho, čím jsou produkty se značkou Logitech díky našemu úsilí charakteristické,“ řekl Bracken Darrell, prezident a CEO společnosti Logitech. „Kdykoli dosáhneme uznání ze strany tak prestižní organizace, jakou je GOOD DESIGN, je to pro nás motivací, abychom v našem zaměření na design pokračovali a nadále vytvářeli vynikající produkty, jež lidem umožňují příjemnou interakci při činnostech, které je baví nebo je dělat potřebují.“

Ceny GOOD DESIGN každý rok uděluje chicagské muzeum architektury a designu Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design produktům s nejinovativnějším průmyslovým, užitným a grafickým designem z celého světa ve spolupráci s Evropským centrem pro architekturu, umění, design a urbanistické studie (European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies).