LogitechPartneři

Logitech G představuje dvě mechanické herní klávesnice se spínači Cherry MX

Praha, Česká republika — 17. března 2016 — Dnes společnost Logitech oznámila rozšíření své řady mechanických herních klávesnic o modely Logitech® G610 Orion Brown a Logitech® G610 Orion Red. Oba produkty jsou osazeny mechanickými spínači Cherry MX, mají nastavitelné čistě bílé LED podsvícení kláves a samostatná tlačítka pro ovládání multimédií. Tyto mechanické herní klávesnice plné velikosti v sobě spojují špičkové technologie v daném oboru a kvalitní konstrukci v jedinečně tvarovaném designu, aby poskytovaly špičkový výkon pro čistý požitek z hraní.

„Hráči, pro které jsou klávesnice důležité, chtějí mít na výběr ze široké nabídky možností,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel divize herních zařízení společnosti Logitech. „Naše nové klávesnice G610 Orion nabízejí čistý a propracovaný design spolu s různě fungujícími mechanickými spínači.“

Logitech_G610_Orion Red and Brown

Design zaměřený čistě na výkon

Každý aspekt klávesnic Logitech G610 Orion Brown a Logitech G610 Orion Red – od nejmenších detailů, jako je matná textura povrchu skrývající stopy po otiscích prstů a odolný kabel zpevněný opletením, až po detaily velmi náročné zahrnující vyspělé čistě bílé LED podsvícení – je navržen a vyroben s nejvyšší precizností. Výsledkem je nejlepší technologie v tomto oboru a kvalita provedení v jedinečném designovém stylu.

Klávesové spínače Cherry MX

Klávesnice Logitech G610 Orion Brown a Logitech G610 Orion Red jsou osazeny mechanickými spínači Cherry MX, jež jsou v herním oboru u mechanických klávesnic standardem. U spínačů Cherry MX byla testována výdrž přes 50 milionů úhozů a mají precizní odezvu pro značný pocit jistoty při hraní. Oba typy spínačů Cherry MX mají nízkou hlučnost, přičemž spínače Cherry MX Brown poskytují hmatovou odezvu kliknutím, kterou oceníte při psaní, zatímco spínače Cherry MX Red mají lineární průběh stisku pro velmi rychlou aktivaci.

Logitech_G610_opDown_FOB

Uživatelsky nastavitelné LED podsvícení

Prostřednictvím obslužné aplikace Logitech Gaming Software (LGS) si můžete vybrat a přizpůsobit jas každé jednotlivé klávesy, aby ladil s vaším stylem, počítačovou sestavou nebo okolním prostředím, nebo můžete podsvícení vypnout, když počítač nepoužíváte. Můžete si některá tlačítka podsvícením zvýraznit, abyste měli lepší přehled o spellech a dalších příkazech. Navíc můžete pomocí LGS nadefinované styly podsvícení a efekty synchronizovat s jinými herními zařízeními Logitech G, aby je všechna vaše zařízení zobrazovala ve stejném stylu. Mezi těmito styly je například „dýchání“ nebo světelná vlna.

Tlačítka pro ovládání multimédií jsou snadno po ruce

Klávesnice Logitech G610 Orion Brown a Logitech G610 Orion Red mají samostatná multimediální tlačítka, která můžete použít pro okamžité ovládání přehrávání, pozastavení a ztlumení hudby a videí, takže hudbu v pozadí můžete mít pod kontrolou, aniž byste museli svou hru přerušovat. Pomocí rolovacího kolečka upravíte hlasitost nebo stiskem jediného tlačítka přejdete na další skladbu.

Logitech_G610_FrontProf onWHT

Možnosti úplného přizpůsobení

Díky obslužné aplikaci LGS máte možnost mít nad klávesnicemi Logitech G610 Orion Brown a Logitech G610 Orion Red naprostou kontrolu. Pro své oblíbené hry můžete klávesám F1-F12 přiřadit vámi vytvořená makra. Umožní vám také nastavit jas podsvícení každé jednotlivé klávesy a lze určit, které klávesy budou neaktivní, když klávesnici přepnete do herního režimu.

Cena a dostupnost

Očekává se, že klávesnice Logitech G610 Orion Brown a Logitech G610 Orion Red budou v Evropě k dostání v průběhu dubna 2016 za doporučenou maloobchodní cenu 3 876 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese gaming.logitech.com nebo na našem blogu.