Inside Games opět v zahraničí!

Jistě jste si všimli, že jsme od nového roku navštívili několik zahraničních zemí. Naposledy tomu bylo o víkendu 26. – 27.3., když byla naše CS:GO sekce na turnaji v Maďarsku. Nyní jsme se však rozhodli odhalit projekt, který se chystá už od minulého roku.

S projektem přišel manažer Hearthstone sekce Filip „Aspi“ Matoušek, který má několik kontaktů v hlavním městě EgyptaKáhiře. Rozhodl se započít Hearthstone akademii v dalekých zemích, přičemž Egypt je náš primární start. Zařídili jsme prostory, které poskytnou nejnovější technologie, díky kterým budeme schopni v mladých Egypťanech probudit zájem o Hearthstone. Našim záměrem je vychovat nejsilnější kartičkářskou generaci, která nás následně bude reprezentovat na domácích turnajích. V tom mu samozřejmě dopomůže i celá jeho Hearthstone sekce, která je už touto dobou v Káhiře, kde připravují první školní hodiny.

V Egyptě budou po dobu dvou měsíců a společně se pokusí přenést své zkušenosti na mladé hráče, kteří projeví dostatečný potenciál, díky kterému budou schopni zničit každou konkurenci. Aspi se zároveň pokusí mladé hráče naučit česky a kapitán Hearthstone sekce Filip „ixxii“ Ovečka si vezme na starost lekce maďarštiny. Jelikož jsme organizace, která dbá i na fyzickou kondici svých hráčů, tak odlétá i Lukáš „Dodgy“ Dočkal, který si ve svých kufrech veze hromadu železa, ze kterého vytvoří posilovnu, která dopomůže našim mladým hráčům k nabrání nějaké svalové hmoty. Co se týče samotného hraní, je zde několik zkušených instruktorů, kteří se postarají o plnohodnotnou výuku. Jára „JáraVyskočil“ Vyskočil se postará o důležitý deckbuilding ze základních karet, protože odmítáme na turnajích hrát karty, které se musí kupovat, jelikož jsme pouze free2play sekce. O teorii s názvem „Útočíme do tlamičky“ se postará nedávný vítěz Wangl Championship: Jakub „Pardub“ Pardubský. Dále zde budeme mít experte na samotné stoupání v legend ranku: Martin „FrozenDew“ Mašek, který zastává teorii, že je lepší být úplně na poslední pozici v legendě než v top 100, neboť je to více originální. Na místě bude samozřejmě i Valentin „Valdaboy“ Ivanov, který hráčům vysvětlí, jak správně čekat do poslední chvíle než skončí jejich vlastní herní kolo, aby byl protivník dostatečně vytočený. A samozřejmě myslíme i na naši lavičku, kterou momentálně zahřívá Miroslav „Mirasek“ Sloup, který s mladými hráči bude trénovat techniku rychlých prstů pomocí Rubikovy kostky!

Shrnutí: Inside Games vytváří nové zahraniční školy, ve kterých budou profesionální hráči učit nadějné mladé hráče, aby z nich vyrostly hvězdy! První takovou školou bude Hearthstone škola v Egyptě, kde se již nachází naše Hearthstone sekce.

Vyjádření manažera Hearthstone sekce – Filip „Aspi“ Matoušek:

„Tento projekt jsem připravoval nějakou dobu a je to skoro jako mé vlastní dítě. Původně se tento projekt nacházel jen jako jakýsi záchvěv mé fantazie a postupem času rostl, až jsem mu musel sundat pleny a poslat jej do světa. Měl jsem v plánu vyhrát většinu domácích turnajů, ale kvůli vytíženosti s prací na tomto projektu jsem bohužel musel pustit několik zápasů a tajně pod stolem připravovat svůj vysněný projekt. Pevně věřím, že v Egyptě najdeme dost silné hráče, kteří budou schopni konkurovat celé domácí, ale i zahraniční scéně. Ono se to fakt nezdá, ale například nejoblíbenější hrou v Káhiře je Prší, proto tam vidím ten potenciál. Někdy holt musíme jít tomu štěstíčku naproti, i když je to několik set kilometrů od našeho domova. Držte nám palce!“

Vyjádření majitele Inside Games – Vojtěch „Nevada“ Klapuch:

„Aspi skutečně na tomto projektu tvrdě pracoval. Jsme na tento projekt nesmírně pyšní a pevně věříme, že se nám v budoucnu podařit rozšířit naši herní školu i do jiných zemí. Plánujeme League of Legends školu v Grónsku nebo Counter Strike školu na Madagaskar, kde máme již povolení stavět bambusový gaming house, akorát je problém s internetovými anténami, o které se nám stále otírají lemuři. Každopádně je dobře, že Aspiho vysíláme do Egypta, protože již nějakou dobu čekal na zahraniční akci a tohle je jeho velká příležitost!“

Doufáme, že se vám naše nová cesta líbí a pokud jsi čtenář z Egypta, tak se určitě neboj navštívit naši novou školu! V komentářích nám zanechte případné nápady na místa, kde bychom mohli otevřít naše další školy.

První fotka celé Hearthstone sekce, která se vydala na výlet se svými velbloudy. Většina je schovaná pod dekami kvůli silnému žáru sluníčka

#iGhype