Smolná sobota v Re-Loadu!

V minulém článku jsme vás informovali o nadcházejících akcích, které měly proběhnout v Re-Loadu. Vše proběhlo v naprostém pořádku a dnes si můžete přečíst, co se vlastně stalo a jak jsme dopadli.

První důležitá akce, které se zúčastnil Pardub a JáraVyskočil, byla Mid Season Finále Fujitsu Ligy! Zde se Pardubovi vůbec nepoštěstilo, jelikož prohrál hned v prvním kole s Melanem. Poté se přesunul do losers bracketu, kde v prvním zápase hrál proti Raidymu, kterého dokázal porazit 3:1. Jenže po něm se měl Pardub střetnout se Sychrym, který ani trochu nezaváhal a porazil Parduba 3:0.

Járovi se dařilo mnohem lépe. Svůj první zápas proti Vlcakovi77 vyhrál s naprostým přehledem. Druhý zápas se postavil proti Powerovi, kterého taktéž neměl problém porazit. Jenže pak se musel střetnout s Honzou99 (vítězem celého finále) a bohužel byl nucen dropnout zápas, jelikož už byl čas na další turnaj, který byl pro Járu důležitější.

13174014_648259441982086_2745469647818663363_n

Jára se tedy přesunul k soupeři v turnaji Spring Preliminaries, který mohl být jeho vstupenkou na šampionát! Co však bylo velmi znepokojivé, že nemohl hrát na stolním počítači a musel se přesunout na notebook. Samozřejmě se ihned vyskytl problém. V prvním kole hrál proti hráči Devou, kterého měl Jára v klidu porazit. Dokonce měl i skvělou handu, která by mu zajistila postup do dalšího kola, ale selhalo internetové připojení a muselo dojít k rematchi, ve kterém už Jára neměl tak silnou ruku, tudíž nebyl schopný dotáhnout poslední vítězství do konce. Kvůli tomu Jára spadl do losers bracketu.

V prvním zápase losers bracketu měl Jára ruského soupeře Provatoryho. S tím si Jára snadno poradil a vybojoval krásné score 3:1. Následující zápas se však stal osudným, protože se postavil hráči Cereza, proti kterému bohužel prohrál 1:3 a tedy vypadl z celého turnaje.

Jára určitě bude dál sbírat důležité body, aby se mu to napotřetí nakonec povedlo!