Změny v Hearthstone sekci!

Po dlouhé době se mění soupiska naší Hearthstone sekce! Znovu odchází jeden hráč, ale zároveň přichází mladý talent!

Hearthstone sekce poslední dobou získává různá ocenění a konkuruje zbytku naší scény! K tomu je však potřeba udržovat silný tým, který bude skvěle fungovat a společně budou schopni hájit modro-bílé barvy. Proto se musí Hearthstone sekce rozloučit s Martinem “FrozenDewem” Maškem, který náš tým opouští již podruhé. O důvodu odchodu si budete moct přečíst níže.

Samozřejmě volné místo bylo ihned zaplněno, protože do našeho týmu přestupuje nadějný mladý hráč: Václav “Findan” Prosser z týmu Necroraisers! Findan se naposledy kvalifikoval do top 16 Mid Season Final Fujitsu Ligy a zároveň je to velmi aktivní hráč na ladderu, což je velmi důležité kvůli Preliminaries.

13254522_282888228711312_3154662697082393912_n

Momentální soupiska naší sekce vypadá následovně!

Filip “ixxii” Ovečka – Kapitán
Lukáš “Dodgy” Dočkal
Jakub “Pardub” Pardubský
Jaromír “Jarla” Vyskočil
Valentin “Valdaboy” Ivanov
Václav “Findan” Prosser
Miroslav “Mirasek” Sloup – Lavička

Vyjádření manažera Hearthstone sekce – Filip “Aspi” Matoušek:

“Ohledně této změny jsme diskutovali společně s ixxiim a Dodgym skoro měsíc. Nikdy není jednoduché někoho vyhodit z týmu – hlavně když jde o hráče, který vám sedl i jako člověk. Frozen bohužel nepředváděl výkony, jaké jsem si představoval, proto musel odejít. Findana jsme nějakou dobu sledovali a shodli jsme se na tom, že je to dobrý hráč, který by měl dostat více šancí. Proto jsme ho oslovili a on souhlasil s přechodem pod Inside Games. Pevně věřím, že si s dalšími hráči z týmu sedne a scéně se pořádně ukáže, protože zatím byl bohužel dost přehlížený, což je u takového hráče velká škoda. Jsem rád, že je součástí našeho týmu a uvidíme, jak se mu u nás bude dařit!” 

O úvodní grafiku se postaral Hearthstone Deník Cz/Sk scény!