Dreamhack Summer 2016 a Summer Preliminaries!

18. – 21. června se ve Švédsku koná další Dreamhack, kam poprvé v historii Inside Games posíláme rovnou tři naše hráče! Zbytek sekce však nespí a urputně bojují o důležité HWC body!

Mezi těmi vyvoleními jsou: Jaromír “Jarla” Vyskočil, Jakub “Pardub” Pardubský a Lukáš “Dodgy” Dočkal! Samozřejmě jsme pro vás hráče vyzpovídali, abyste věděli, jaké jsou momentálně jejich představy.

Jaromír “Jarla” Vyskočil:

“Na Dreamhack Summer se opravdu hodně těším a udělám maximum pro to, abych se dostal alespoň do top 16. Ve standardu na ladderu mám nahráno opravdu hodně her, takže si docela věřím. Šanci má každý hráč, tak uvidíme, jak to bude vypadat na místě. Tak držte palce!”

Jakub “Pardub” Pardubský:

“Na Dreahmack se těším a jsem rád, jaké možnosti mi hraní HS otevírá. Pokud bych si měl vybrat soupeře, proti kterému bych měl hrát, byl bych rád za naše české kolegy. Vždy si rád namažu nějakou českou pomazánku na chleba. Svojí přípravu hodnotím 9/11 a snad se naučím healovat miniony, ať jsou na mě přátelé z eSuby pyšní.”

Lukáš “Dodgy” Dočkal:

“Na DH se samozřejmě těším, je to první velká zahraniční akce, na kterou pojedeme. Doufám, že se někomu z nás nebo alespoň z čechů povede dostat do top16! Doufám, že v prvním kole hned nechytnu třeba Synthetica, jak je poslední dobou na LAN zvykem. Tuto akci beru jako vrchol svojí kariéry a doufám, že neskončí propadákem. Držte nám palce, BajcepsHype!”


Zbytek sekce bojuje o HWC body!

Václav “Findan” Prosser k nám přišel teprve nedávno a už si připsal důležité 3 HWC body za výhru StriveWires Wired Wednesday #49!

findan strive

Jakub “Pardub” Pardubský se rozhodl, že bude taktéž tryhardit turnaje o HWC body a hned se mu zadařilo ve StriveWires Thirsty Thursday #48, kde obsadil krásné 1. místo a připisuje si 3 HWC body!

pardub hwc

Valentin “Valdaboy” Ivanov se včerejší skvělou jízdou v Adrianhero´s Weekly Challenge #26 postaral o další první místo, které i jemu přineslo cenné 3 HWC body!

valdis hwc