Counter-Strike: Global Offensive

CS:GO sekce na ICL!

Infinity Csárnok Lan s pořadovým číslem #33 se odehraje již tento víkend! Na tuto velkou akci jede spousta cz/sk týmů a my jsme samozřejmě mezi nimi!

Naše CS:GO sekce měla poměrně špatný minulý víkend, když skončili na čtvrtém místě na ROG Finals 10. Jenže neztrácejí naději a chuť hrát, protože včera vyrazili směr Maďarsko, kde se utkají se spoustou skvělých týmů. Z naší scény jedou například bojovat i eXtatus a eEriness.

Skupinová část je opět rozdělena do několika menších částí, kde se utkají mezi sebou různé týmy. Naše sekce měla to štěstí, že v základní skupině nepotkali další cz/sk tým. Jsme ve skupině E, která právě začíná! Stream můžete sledovat na této adrese: https://www.twitch.tv/icl_mainstage

csgo

Každého však zajímá, jak jsou hráči připravení po neúspěšném víkendu ve Svitavách, proto se pojďme podívat na krátká vyjádření hráčů a manažera týmů!

Petr “Shad” Němeček:
“Tak na ICL se těším hlavně z důvodu, že to je moje první zahraniční LAN akce, kde můžu získat další zkušenosti.”

Tomáš “Teckoo” Košiner:
“Na ICL sa nesmierne teším už len z toho dôvodu, že budem znovu ani nie po týždni s chalanmi, Urcite si tam budeme chciet napravit náladu po nevydarenóm RoG finals.

Tomáš “Tomkeejs” Tomka:
“Tak na icl se těším stejně jako na každou lanku a ještě tam je trošku motivace zahrát si proti zahraničním a kvalitním týmům a ještě jako bonus k tomu jsou ty mčr body. Snad tam překvapíme a vybojujeme tam nějaký kvalitní výsledek, ať tam nejedeme jen tak. Škoda těch všech hádek, které kvůli tomu vznikly, ale to k tomu tak trochu patří. Držte nám palce!”

Manažer: Martin “Lactress” Piskoř:
“ICL je pro nás v tomto momentě velice důležité, jelikož v MČR bodování nějak extra nedominujeme. Toto je jeden z hlavních důvodů proč na ICL jedeme, samozřejmě jde také o největší CS:GO LAN akci v Maďarsku. Po RoG Finals, jsme byli trochu smutnější, jelikož jsme nesplnili očekávání, která v nás spousta fanoušků, komentátorů, analytiků a dalších vkládala. Každopádně nás to zároveň nakoplo k napravení reputace. ICL bude pro nás zajímavé z toho důvodu, že nejedeme v plné sestavě a chybí nám Martin “Tvein” Dráha, jeho místo nahradí kvalitní hráč Richard “queztone” Strántko. Takže i přes oslabení o “dojiče” si věříme a budeme se rvát o ty nejvyšší příčky.”

Bracket naleznete zde!