Velké změny v Hearthstone sekci!

Již nějakou dobu o sobě Hearthstone sekce nedala tolik vědět. Tentokrát však přichází se změnami, které tu pravděpodobně ještě nikdy nebyly!

První dvě změny jste mohli poznat hned na úvodním obrázku tohoto článku. Jedná se o Miraska a ixxiiho. První změnou je odchod hráče: Miroslav “Mirasek” Sloup, který už bohužel nemá tolik času na hraní, proto jsme se shodli na ukončení působení v organizaci Inside Games. Mirasek byl velkým přínosem a v týmu působil téměř dva skvělé roky! Během nich stihl urvat například i druhé místo na Lancraftu 2015!

11800582_545434918931206_2486598931170096358_n

Další změna se týká hráče: Filip “ixxii” Ovečka, který doteď působil jako kapitán celého týmu. Již delší dobu bojoval se svým volným časem a snažil se najít čas na hraní turnajů. To se však nedařilo, proto ukončuje své působení jako kapitán. Jenže nekončí v Inside Games! Dále bude působit v Hearthstone sekci, ale ne jako hráč, ale tentokrát jako asistent manažera.

Tím pádem se nám uvolnilo místo na pozici kapitána. Tato pozice není vůbec lehká, protože se kapitán stará o správný chod celého týmu a hlídá si aktivitu jednotlivých hráčů. Proto jsme sáhli do známých vod a na tuto pozici se vrací známý Lukáš “Dodgy” Dočkal, který již jednou funkci kapitána zastával! Dodgy už však nebude herně tak aktivní, jako býval kdysi. Stále bude hrát důležité turnaje, ale zaměří se hlavně na plnění úkolů kapitána. Proto nám de facto vznikly dvě volná místa v týmu. Jedno místo za ixxiiho a jedno místo za Dodgyho. To jsme samozřejmě ihned vyřešili!

První místo zaujal hráč, který do týmu Inside Games chtěl již nějaký ten pátek a díky jeho současným výsledkům jsme se rozhodli, že mu tu šanci dáme. Z týmu Revital Gaming k nám přechází Martin “Vanik” Vaniš.

Tento hráč momentálně drží druhé místo v top 16 Fujitsu Ligy a 28. místo v MČR bodování! My pevně věříme, že se mu takto bude dařit i v našich barvách!

Další posilou pro náš tým je hráč, který v poslední době drtí v každém turnaji, kterého se zúčastní! Jedná se o hráče: Matyáš “Matty” Kalužný, který nedávno opustil tým Necroraisers.

Hráč, který má na domácí scéně dlouhou historii, protože minulý rok skončil na třetím místě na Lancraftu 2015. V současnosti například dominuje v PLAYzone Lize II, kde se drží na prvním místě. Nezapomíná ani na Fujitsu Ligu, kde obsadil 4. místo a hlavně se nedávno během Summer Preliminaries umístil na 13. – 16. místě, což znamená, že byl nejlepším Čechem!

Uvidíme, jak se mu bude dařit v nových barvách, ale my věříme, že neztratí své tempo a dál bude dominovat!

Současná soupiska Hearthstone sekce
Kapitán:
Lukáš “Dodgy” Dočkal
Hráči:
Václav “Findan” Prosser
Jaromír “Jarla” Vyskočil
Jakub “Pardub” Pardubský
Valentin “Valdaboy” Ivanov
Martin “Vanik” Vaniš
Matyáš “Matty” Kalužný

Manažer:
Filip “Aspi” Matoušek
Asistent manažera:
Filip “ixxii” Ovečka

Toto jsou kompletně všechny změny, které se udály a pokud vás zajímá pohled manažera, který za těmito změnami stojí, tak si přečtěte jeho vyjádření.

Filip “Aspi” Matoušek:
“Každý rok se snažím po prázdninách nějakým způsobem upravit soupisku celého týmu, abychom byli schopni od září začít pořádný tryhard. Během prázdnin nechávám celému týmu volnější režim, aby si také odpočinuli. To však znamená, že se v září musí znovu utáhnout popruhy a skočit do toho. Proto jsem letos přišel s tolika změnami. Pro mě největší změnou je to, že ixxii přechází na post asistenta manažera. Bude mi nyní pomáhat s různými organizačními věcmi, což se bude hodit, protože mě letos čekají státnice. Mirasek sice opustil náš tým, ale to neznamená, že by přestal jezdit na různé akce. Byl velkou součástí týmu, takže ho vždy vřele přivítáme v části herny, kde budou sedět naši hráči. Co se týče nové posily. U Vanika jsem měl otazník již nějakou dobu. Je to hodně aktivní hráč, který poslední dobou ukazuje své kvality. Naposledy obsadil čtvrté místo v Trnavě. Nerad beru hráče z jiných týmů, ale tady se ani nedalo mluvit o tom, že by Vanik patřil pod Revital, protože jsem neviděl téměř žádné promo, které by to nějak dokazovalo. V Revitalu se totiž mluví jen o Gar0vi, ze kterého se pomalu také klube dobrý hráč. Proto jsem Vanika oslovil a jsem rád, že kývl a přešel pod naše barvy. Co se týče přebrání hráče, tak svědomí mám čisté, protože si sáhněme na srdce a řekněme, kdo věděl, že je Vanik vůbec v Revitalu. Ohledně Mattyho jsem si nejdříve zjišťoval, jak je na tom s týmem, protože v poslední době se rozjela škatulata batulata a s bývalou DTG sekcí se tu házelo jak s horkým bramborem. Findan mi však řekl, že je bez týmu, protože všichni z Necroraisers odešli, proto jsem ho bez váhání kontaktoval a po delší diskuzi se přidal k našemu týmu. Když se podívám na momentální soupisku, tak jsem naprosto spokojený a věřím, že teď bude jeden úspěch za druhým. Zároveň chci prozradit, že jsem se také dost zajímal o Powera, který taktéž působí jako kvalitní hráč, ale bohužel nemám místo v týmu. Uvidíme, uvidíme.”