Loučení a vítání v Hearthstone sekci!

Hearthstone sekce opět mění soupisku, protože jeden hráč odchází do jiného týmu. Zároveň však přichází skvělá náhrada, která byla momentálně bez týmu!

Odcházejícím hráčem je Jaromír “Jarla” Vyskočil, který za náš tým hrál téměř celý rok a za tu dobu si připsal hned několik skvělých umístění. Pod našim vedením se mohl podívat do Polska na Winter Preliminaries nebo na Dreamhack ve Švédsku. Po vzájemné dohodě s eSubou jsme se rozhodli tohoto hráče prodat a doufáme, že se mu bude dařit stejně dobře nebo lépe v konkurenčních barvách! Zároveň mu chceme poděkovat za skvělou reprezentaci a vzorné chování!

Nicméně tato situace byla ihned vyřešena, protože jsme našli dobrou náhradu, která dnešním dnem nastoupila do naší Hearthstone sekce. Tento hráč byl v týmu zmiňovaný skutečně dlouho a to díky dvojici: Matyáš “Matty” Kalužný a Václav “Findan” Prosser, kteří s dotyčným tvoří tréninkovou trojici. Mluvíme zde o hráči Daniel “Power” Strmiska!

13267792_1622134224771296_1471062000804177399_n

Hráč, který se nejvíce proslavil v barvách Dark Tigers. Poté krátkou dobu působil u Necroraisers, kde však ukončil působiště společně s celou Hearthstone sekcí. Od dnešního dne začne nosit modrobílé barvy!

Nyní si drží skvělé 11. místo v top 16 Fujitsu Ligy a naposledy jste jej mohli vidět hlavně na Summer Preliminaries! Snad se mu takto dobře bude dařit i v našem týmu.