Inside Games a Clash Royale?!

V poslední době se spousta organizací rozšířila o velmi populární mobilní hru Clash Royale! Určitě si teď myslíte, že jsme do toho praštili i my, ale je tomu tak?

Je fakt, že tuto hru sledujeme a vidíme v ní jakýsi potenciál, ale zatím jsme do toho ještě nepraštili! Jenže i tak už s touto hrou máme něco společného. Pokud hrajete známou karetní hru Hearthstone, o které teď spousta lidí diskutuje, zda je to spíše mobilní nebo počítačová hra, tak víte, že se často dokážete vytočit, když váš soupeř vytáhne nějaký silný topdeck. To se samozřejmě děje i naší Hearthstone sekci!

Proto se připojili k mánii jménem Clash Royale! Téměř celá naše Hearthstone sekce i s manažerem začala hrát tuto zábavnou a celkem vybalancovanou hru. Někdo do ní sype peníze, jako třeba kapitán naší Hearthstone sekce – Lukáš “Dodgy” Dočkal, který má už velkou škálu karet a někdo to zase hraje čistě free2play, ale nemá ani “Skeleton Epic kartu z první arény”, mrk mrk, Filip “Aspi” Matoušek.

Každopádně celá naše sekce pod vedením kapitána založila clan v této zajímavé hře a my Vás tímto chceme pozvat k nám, abychom vytvořili velmi silný clan, který bude brázdit cz/sk vody!

Název clanu:
Inside Games

Podmínky:
1200+ trofejí a pravidelný donate karet a korunek do clan chest

iG zástupci:
Lukáš “Dodgy” Dočkal
Valentin “Valdaboy” Ivanov
Daniel “Power” Strmiska
Martin “Vanik” Vaniš
Matyáš “Matty” Kalužný
Jiří “Creek” Frais
Filip “Aspi” Matoušek

Zástupci z jiných organizací:
Antonín “Pandapple” Malina
Jan “Honza69” Schwarz
Matouš “Bachi” Strmiska
Jiří “Garo” Turyna