League of Legends

Nová League of Legends sekce

V poslední době jsme Vám přinášeli novinky ohledně zahraniční profi scény, dnes ovšem přinášíme odhalení nové LoL sekce pro následující rok!

Nová sezóna je před námi a s ní snaha o co nejlepší umístění. Stejně jako všechny týmy i my přicházíme se změnami, které by měli vést k lepším výsledkům. Bohužel jsme se museli rozloučit s oblíbenými hráči, ale věříme, že po pečlivém tryoutu jsme vybrali nejlepší možné hráče a vy nás budete stále podporovat i na následujících akcích.

Nová soupiska

Toplane – Martin “Necromartin” Jucha

Jungle – Vašek “cpt. Lipánek” Maxa

Midlane – Ondřej “Ordno” Prachař

ADC – Matyáš “Carzzy” Orság

Support – Ondřej “MjrDee” Hrneček

Coach – Petr “denyk” Haramach

K nové soupisce se vyjádřil kapitán MjrDee, trenér denyk a majitel Nevada.

Vyjádření MjrDee: “Jsem velice rád, že figuruji v nové sestavě Inside Games určitě si myslím, že tato sestava má na přední příčky CZ/SK scény. Kluci jsou velmi skvělí hráči, kteří se rádi zlepšují a mají stejný cíl a to předvést se v nejlepším možném světle. Náš největší rival bude asi klasicky FTS ale myslím si, že po sehrání spolu jim budeme moct konkurovat. Rád bych samozřejmě poděkoval fanouškům iG, sponzorům za skvělý gear a hlavně celé organizaci, která nám dala tuto možnost hájit její barvy.”

Vyjádření Denyka: “Ahoj zkusit angažmá jako trenér byla pro mě neskutečná výzva a také motivace. Rozhodl jsem se, že zkusím předat nějaké ty zkušenosti co jsem nasbíral dál a zároveň sbírat další jako kouč a zlepšovat svoje podvědomí o hře svojí přípravou na trénování kluků. Myslím si, že tato sestava má slibný potenciál a doufejme, že nás o tom přesvědčí i na lankách a s bude sbírat i jiné než bramborové medajle. 😛 “

Vyjádření Nevady: “Pro sezonu 2017 si dáváme cíl, abychom zastavili kolotoč změn v LOL scéně. Proto věřím, že ustálení managementu týmů a posílení týmu o trenéra je správným krokem kupředu, jak pracovat s hráči. Naším cílem je dlouhodobá a konstantní práce s mančaftem, protože League of Legends se neustále vyvíjí a je tedy potřeba čím dál tím více pracovat jako tým a to počínaje hráči a končíc týmovým manažerem.”