Změna v Hearthstone sekci!

Nedávno jste se mohli dočíst o změně v naší League of Legends sekci a teď přinášíme další změnu, která se týká naší karetní sekce!

Změna je však velmi smutná, jelikož naší sekci opouští hráč Martin “Vanik” Vaniš, který byl pro nás velkým přínosem. Tento hráč za nás odehrál hned několik turnajů a prožil s námi několik offline akcí, kde nemohl chybět! Největším úspěchem pod našimi barvami bylo jeho čtvrté místo na Mistrovství Slovenské republiky!

Odchod je podmíněný přestupem do týmu eSuba. Více o tomto přestupu se dozvíte ve vyjádření manažera Hearthstone sekce.

Filip “Aspi” Matoušek

“Byl jsem s momentální soupiskou maximálně spokojený a vypadalo to, že i celý tým je spokojený, jelikož se podmínky velmi zlepšily. Každopádně Vanik dostal nabídku od eSuby, což mě moc nepřekvapuje, protože teď bude polovina soupisky eSuby pocházet právě od nás. To berte s humorem, tak to zkrátka chodí. Nicméně přestup je kvůli tomu, že je v eSubě více lidí, se kterými Vanik tráví čas i v osobním životě a tudíž by mu to tam mohlo klapat. Samozřejmě mu držím palce a děkuji za jeho skvělou reprezentaci a hlavně humor, kterým nás obdaroval! Zároveň musím říci, že v současné době máme tři hráče, kteří nemají tým a nejsou tolik známí, ale zatím neplánujeme jednoho z nich vzít pod naše barvy a zkusíme to s nynější soupiskou bez dalších změn.”

Nynější soupiska

Lukáš “Dodgy” Dočkal (c)
Matyáš “Matty” Kalužný
Jakub “Pardub” Pardubský
Václav “Findan” Prosser
Daniel “Power” Strmiska
Valentin “Valdaboy” Ivanov