Nová posila Hearthstone sekce!

Nedávno jsme mluvili o odchodu Vanika, který přešel pod eSubu. Ozvalo se nám hned několik hráčů, kteří měli zájem nahradit jeho místo, ale my řekli ne, protože momentálně hráče opravdu nehledáme!

Takže vás jistě zajímá, kdo mohl sekci posílit, když to není hráč. Je to posila do vedení této silné sekce! Už několik let je manažerem této sekce Filip “Aspi” Matoušek, který momentálně vede i Clash Royale sekci a je šéfredaktorem našeho webu. Proto je toho na něj poměrně dost, tudíž se rozhodl najít si výpomoc. Výpomocí je tedy druhý manažer, který bude mít v sekci stejné slovo, jako má samotný Aspi. A kdo znáte Aspiho dobře, tak víte, že byl vždy nerozlučný s jediným člověkem, který na scéně figuroval dost dlouho. Je jím Jan “Wynaut” Filip!

Wynaut má za sebou hned několik týmů, ve kterých působil jako manažer. Nejznámější je však Dark Tigers, odkud k nám také přišel Power a Matty, tudíž má momentálně v týmu dva hráče, se kterými dříve spolupracoval. Zároveň dlouho spolupracuje s Aspim na několika projektech a dříve spolu chtěli rozjet i jeden turnaj, což se bohužel nepovedlo. Nyní se tito dva manažeři spojí v jednom týmu a tudíž věříme, že se budou dít velké věci!

Wynautovo vyjádření

“Ahoj, po delší pauze se (zase) vracím na cz/sk scénu. Tento krok už jsem plánoval relativně dlouho po rozpadu DTG. Hlavně se vracím k bývalým svěřencům: Mattymu a Powerovi a s ostatními hráči se již znám nějaký pátek, takže cca vím, co mám očekávat od hráčů a moc se těším na celkovou spolupráci s Inside Games. Uvidíme, co přinese spolupráce dvou nejlepších manažeru z HS v cz/sk v jedné společné sekci. #WYJANUT #IGHYPE”