Hearthstone hráči ovládli Tiger Masters!

Tuto sobotu naši Hearthstone hráči bojovali v druhé LAN akci v Reloadu, která nesla název Hearthstone Tiger Masters LAN#2! Z naší sekce tentokrát mohli pouze 4 hráči, ale tento počet se nakonec ukázal jako velmi silný!

Celý turnaj se pro naše hráče vyvíjel velmi dobře, neboť měli všichni dobré score, které každému mohlo zajistit místo v TOP 8. Nejlépe se dařilo Mattymu, který prohrál jeden zápas až kousek u konce základní části. Hned za ním byl Pardub, který taktéž prohrál pouze jeden zápas. Menší šanci na postup měl Findan a Valdaboy. Bohužel jen Findan se nakonec do TOP 8 dostal a tam jej čekal těžký soupeř, protože se musel postavit proti svému spoluhráči Mattymu.

Pardub v TOP 8 chytil do souboje Jarlu, kterého měl hravě porazit, ale v rozhodujícím zápase, kde měl mnohem silnější ruku, tak nechtěně zahodil kartu, která je pro celý balíček podstatná a karma ho ihned potrestala prohrou.

Findan mezitím bojoval s Mattym, ale nedokázal jej zastavit, takže se Matty za stavu 3:2 posunul do samotného semifinále, kde se utkal se Syntheticem, kterého přejel 3:0. Ve finále hrál proti Unknowgamerovi, který poslední dobou předvádí neskutečné výkony. Mattyho lineup byl do jeho mnohem lepší, tudíž si Matty pohlídal první místo a má jisté působení v samotném finále celé ligy!

Odkaz na základní část: http://challonge.com/tm2017hs2

Odkaz na TOP 8: http://challonge.com/top8hs2