fbpx

Ztracený hráč se vrací domů!

Včera jsme na našem Facebooku zveřejnili fotku, na které byl zakrytý hráč, který za nás dlouho dobu hrál, ale pak přešel do jiného týmu. Měli jste možnost hádat, kdo to je. Nyní Vám navrátilce představíme!

Jedná se o hráče, který hrál za starou Hearthstone sekci. V našem dresu odehrál hned několik skvělých výsledků, ale pak přešel ke konkurenci, kde s hraním karet sekl a dal si pauzu. Nečekali jsme, že se ještě vůbec vrátí zpět ke hraní, ale je to tady! Jedná se o hráče jménem Marek “Melane” Zábran!

“Důvodů proč jsem se vrátil je více, šlo o to, že se pro mě (hráče), co vždy nejradši hrál spíše midrange/control decky, konečně trochu stabilizovala meta, dále jsem se také nikdy nedostal na preliminaries, což je můj další cíl, který bych si chtěl splnit. Také bych se chtěl podívat na nějakou zahraniční akci, což za dob, kdy jsem hrál, ještě nebylo vůbec možné. Dále také proč jsem si vybral Inside Games. Cítím, že tady je ještě nějaká nedokončená práce. Navíc se se všemi z týmu dobře znám, ať už z mého předchozího působení, nebo ze společných practice před turnaji.”

Sekce původně měla být založená na stálých šesti hráčích, ale Melane byl jeden z našich prvních hráčů a bylo nám líto, když ukončil svou kariéru. Proto mu nyní chceme dát možnost vrátit se do sedla a ukázat scéně, že to v něm stále ještě je!