MSI

MSI získává rekordních 5 ocenění na Computexu 2017!

Druhá největší světová výstava PC B2B se bude konat od 30. května do 3. června. Dnes bylo vyhlášení vítězů COMPUTEX Best Choice Awards. Herní notebook MSI GT83VR TITAN SLI vyhrává zlaté ocenění v kategorii her a zábavy, stejně jako herní batoh MSI VR ONE, který vyhrál cenu za nejlepší design. Další ocenění získávají herní počítač MSI Vortex G25VRMSI X1000 Network Security Gateway a MSI Telematics řešení získává zvlášní cenu poroty. Celkem 5x ocenění Best Choice COMPUTEX! 

Zlaté ocenění: GT83VR TITAN SLI

Se GTX 1080 a 1070 v SLI je GT83VR TITAN SLI špičkový system pro každý VR set na trhu. Vybavený mechanickou klávesnicí Cherry MX Silver spodsvícením  Per-Key RGB a technologií SteelSeries Engine 3 pro nastavení maker.

Vestavěný ESS Saber Hi-Fi DAC, reproduktory Dynaudio a software Nahimic 2+ poskytuje kvalitní zvukový zážitek. S výkonem, který splňuje nejvyšší požadavky na hraní ve 4K z něj dělá krále platformy SLI.

 

Ocenění za nejlepší design: VR ONE

VR ONE je světově nejtenčí a nejlehčí batoh pro virtuální realitu, který váží pouze 3,6kg a díky tomu se lehce nosí.

Ergonomické popruhy zvyšují stabilitu, chlazení a komfort. VR ONE je dodáván s vyměnitelnými bateriemi, které eliminují kabely a umožňují skutečně bezdrátové VR.

 

Category Award: Vortex G25VR

Vortex G25VR s obsahem pouze 2,5 litru! Rafinované šasi malé velikosti umožňuje snadné přenášení. Vortex G25VR je vybaven dvěma ventilátory a 8 chladícími trubicemi zajištující maximální chladící výkon. Vortex G25VR není vyroben jenom pro hraní, ale také jako centrum domu budoucnosti.

 


Pro více informací o MSI produktech klikni na:

MSI GAMING:  https://www.msi.com/
MSI Facebook: https://www.facebook.com/MSIHQFANCLUB
MSI Twitter:      https://twitter.com/msitweets
MSI YouTube:  https://www.youtube.com/user/MSIGamingGlobal