Hearthstone sekce drtí cz/sk scénu!

Tenhle víkend byli naši hráči hned na dvou velkých Hearthstone akcích, kam se kvalifikovali. Jedná se o Battlegrounds a ESGA Spring LAN finále!

Prvním turnajem byly sobotní Battlegrounds, kde se kvalifikoval PoweR, Pardub a Findan. Opět jsme měli v tomto finále nejvíce zástupců, což se nám daří téměř při každé kvalifikaci! Bohužel Findan nedošel moc daleko, protože vypadl v prvním kole s marťanem. PoweR už bojoval lépe, neboť vypadl až v semifinále, kde jej porazil Ferry a poslal ho do boje o třetí místo. Tam už proti němu stál marťan, který vyřadil Findana. Ani Powerovi se nepoštěstilo a skončil na čtvrtém místě.

Mezitím však Pardub předváděl neuvěřitelnou jízdu! První dvě kola porazil soupeře 3:0 a nedal jim ani čuchnout! V semifinále naplácal marťanovi 3:1, čímž pomstil Findana a posunul se až do samotného finále, kde na něj čekal Ferry, který vyřadil Powera. Pardub si poradil i s tímto hráčem a odnesl si tak skvělé první místo!

Power a Findan sice moc neuspěli, ale v neděli je čekala druhá akce, kam se kvalifikovali. Zde se však dvěma zmíněným opět moc nedařilo. Byl zde však Matty, který opět dokazoval, že patří mezi nejlepší na domácí scéně. V semifinále si poradil s Narutem a ve finále už na něj čekal Kronos, který měl proti Mattymu lepší lineup. První hru měl Matty vyhrát, ale Kornovi z halucinace vypadl Antonidas, který Mattymu zrušil plány. Proto se Matty nakonec umístil na druhém místě, ale i tak se jedná o skvělý výkon!

Za poslední dobu máme na kontě jisté místo na Tiger Masters, jistá dvě místa na MČR, spoustu menších zářezů a pokud to porovnáme s ostatními týmy, tak máme celkem jasno v tom, kdo je tu momentálně nejlepší. Už ani ta krev nám nestačí.