Hearthstone hráči na Dreamhacku!

Pokud pozorně sledujete naši facebookovou stránku, tak jste si jistě všimli, že naši Hearthstone hráči včera odletěli do krásného španělského města, kde se uskuteční Dreamhack, na kterém nemůžeme chybět!

Každý rok jezdíme na Dreamhack, což je ta největší open akce, na které se mohou Hearthstone hráči ukázat! Naposledy jsme navštívili Švédsko, kde Matyáš “Matty” Kalužný postoupil ze swissové části. Tentokrát jsme zimu vyměnili za teplo a podíváme se do Valencie ve Španělsku!

Naše výprava čítá hned pět silných jmen! Těmi jsou: Lukáš “Dodgy” Dočkal, Valentin “Valdaboy” Ivanov, Václav “Findan” Prosser, Daniel “PoweR” Strmiska a Matyáš “Matty” Kalužný!

Kluci vyrazili už včera večer letadlem z Prahy a právě v tuto chvíli už sedí na svých místech, kde brzy započne jejich Dreamhack bitva!

Kluci nám ještě před odletem napsali pár slov, ve kterých se dozvíte, jak se připravovali a jak se na takovou akci těší! Poslední návštěva Dreamhacku se nám dost povedla, tak budeme doufat, že i tentokrát se podaří urvat skvělé místo!

Lukáš “Dodgy” Dočkal

“Na DH se samozřejmě hrozně těším, ve Valencii jsem ještě nebyl. Přípravy byly poměrně intenzivní, posledních 14 dní jsme vymýšleli lineup a testovali co se dalo, hlavně s Findanem jsme strávili na TS plno hodin. Kluci pak na Bootcampu (kam jsem kvůli práci nemohl) doladili detaily a snad jsme připravení. Už zbývá jen docraftit pár zlatých karet a můžeme to rozbít! Za chvíli začne náš boj, tak držte palce ať něco urveme!”

Valentin “Valdaboy” Ivanov

“Na DH se těším opravdu hodně. Po zkouškovém jsem měl více času na HS, tudíž jsem se na akci připravoval opravdu hodně. Minulý měsíc jsem si vedl dobře na EU ladderu, kde jsem nakonec skončil 15 min před koncem na ranku 225 po tom, co jsem dostal hydru t2 od aggro duda a nenašel jsem na ni odpověď. Od července jsme s kluky v týmu vymýšleli lineup a testili spoustu matchupů. Nakonec jsme se s Findanem a Mattym sešli u mě doma, kde jsme si udělali bootcamp a připravovali jsme se v kuse několik dní. Věřím, že se nám bude ve Valencii dařit a někdo se minimálně do top 16 podíváme. Nyní si chilluju na ranku 420, věřím, že je to dobré znamení!”

Václav “Findan” Prosser

Na DH Valencia se těším už hodně dlouho, nejen že to pro mě bude další příležitost prosadit se i jinde než v Česku, ale zároveň získám spoustu cenných zkušeností a zážitků. Do přípravy jsem vložil spoustu hodin a doufám, že se mi to vyplatí. S Mattym a Valdou jsme si v Praze udělali čtyřdenní bootcamp, kde jsme pracovali na lineupu, hráli bo5, trénovali různé matchupy a myslím, že nám to dalo hodně a bude to ve Valencii poznat.

Daniel “PoweR” Strmiska

“Do Španělska se hodně těším. Jedná se už o čtvrtou zahraniční akci, na které budu hrát. Proto doufám, že konečně pokořím svoji smůlu a umístím se na dobrém místě. Zároveň bych na DH chtěl dosáhnout toho, abych se opět umístil v top 100 Gosugamers světového rankingu. Připravoval jsem se přes měsíc, takže věřím, že to na topku dosáhnu.”

Matyáš “Matty” Kalužný

“Zatím jsem na každé zahraniční velké akci, které jsem se zúčastnil, skončil ze všech českých hráčů vždy nejlépe a doufám, že to bude pokračovat i na tomto Dreamhacku. Díky Valdově trolímu doupěti, kde jsme měli bootcamp, máme vyvoněný lineup a také jsme dost natrénovali. (ikdyž pořád ne tolik, jako náš reprezentant na poslední zápas v HGG, českýmrak) Tentokrát jedeme o den dřív, tudíž se budeme moci vyspat před prvním dnem, který je nejdůležitější, takže doufám, že nám to vyjde a nikdo z nás se nepůjde po třech kolech koupat do moře.”

Pro další informace průběžně sledujte náš Facebook, kde Vás budeme informovat o všem, co se děje na Dreamhacku! Zároveň můžete sledovat bracket: https://smash.gg/tournament/dreamhack-valencia-1/events/hearthstone-grand-prix/brackets