Nová posila Hearthstone sekce!

Už jednou jsme měli v naší Hearthstone sekci dva manažeři a nyní se tak děje znovu, protože chceme našim hráčům poskytnout tu nejlepší péči!

Hlavním manažerem naší Hearthstone sekce je a vždy bude Filip “Aspi” Matoušek, ale ten má spoustu další práce, proto i nyní přibírá posilu, která mu pomůže s péčí o naši nejsilnější sekci! Dříve u nás působil Jan “Wynaut” Filip, který později bohužel odešel. Nyní se však nabídl Jan “Tess” Tesárek, který se osvědčuje jako výborná volba!

Abyste se o Tessovi něco dozvěděli, tak jsme ho pro Vás samozřejmě i vyzpovídali!

Ahoj Tessi! Budeme brát v potaz, že ne úplně každý tě zná, takže se pro začátek představ.

Greetings! Jmenuji se Honza Tesárek, je mi 21 let a studuji vysokou školu v Praze. Vystupuji pod nickem Tessadar, ale kamarádi mi říkají Tessi.

***

Začneme hned tím, co bude naše čtenáře zajímat úplně nejvíce. Proč jsi se rozhodl stát se manažerem a proč zrovna hry Hearthstone pro tým Inside Games?

S HS sekcí Inside Games jsem už v minulosti trávil dost času, kluky znám a vždycky jsme spolu vycházeli. Jezdil jsem s nimi na offline akce, na kterých bylo vidět, že by se jim hodila trocha více zorganizovanosti a oficiálního vystupování. Hearthstone hraji již od alphy, ale nikdy jsem v tom nebyl tak dobrý, abych vůbec zkoušel hrát profesionálně. Tak jsem si řekl, že bych mohl zkusit napsat Nevadovi o post managera a uvidím, jak to dopadne. And here we go.

***

Jaké máš představy o své momentální práci a jaké máš vidiny do budoucnosti?

Jsem v týmu pouze chvíli, takže se s touto prací teprve sžívám, ale rozhodně můžu říct, že mě to baví. V nejbližší budoucnosti si nemyslím, že by se nějak razantně měla měnit náplň mé práce… teda minimálně o tom já nevím.

***

Jako manažer musíš mít přehled o scéně (týmech a hráčích), samozřejmě to hodně sleduje Aspi, ale jak ty hledíš na momentální podobu scény? Co se týče konkurence, akcí na scéně, chování hráčů atd..

Na scéně je dost kvalitních HS týmů, které šlapou Inside Games na paty, ale z mé dosavadní zkušenosti musím sám za sebe říct, že je Inside Games HS sestava jako celek momentálně nejsilnějším týmem na české scéně. Akce pořádané na území ČR jsou oproti zahraničí malé a občas špatně zorganizované, ale i přesto si tyto akce vždy užiji. A co se hráčů týče, je to stejné jako v každém gamingovém prostředí: celkově je na všech akcích friendly atmosféra, ale nebudeme si nic nalhávat, mezi hráči panuje rivalita a s tou přicházejí i občasné spory, přece jen je to sport.

***

Jak bys zároveň ohodnotil momentální metu a novou expanzi? Už jsi porazil Liche se všemi postavami?

Nevím, jestli je v mých silách kvalitně zhodnotit nynější metu. Moc „meta“ balíčků nemám, neboť jsem v posledních dvou expanzích moc nehrál, ale smutné je, že se od té minulé zase tak moc neliší. Pro mne je poslední expanze zatím spíše zklamáním, použitelných je minimum karet a to minimum hratelných karet se povětšinou implementuje do již „zajetých“ decků. Liche jsem zatím porazil jen s Shamanem, nemám na to nervy.

***

Jak na tebe působí Hearthstone sekce, když už s kluky chvíli pracuješ?

Jak jsem již psal výše, s kluky se již nějaký pátek znám a zatím spolu vycházíme. I v týmu jako takovém mi připadá, že si kluci rozumí.

***

Já ti děkuji za rozhovor a doufám, že se ti v Inside Games bude líbit! Nyní máš prostor pro vzkaz našim čtenářům.

No… co k tomu dodat. Rozhodně sledujte naše oficiální i facebookové stránky. #sellout
A doufám, že se s lidmi, co se zajímají o tyto články uvidím na nějaké akci. Peace.