Valdaboy a Matty na poslední sklizni!

Dnes od 14:00 nás čeká poslední sklizeň, která vybere 4 hráče, kteří se přidají ke zbytku kvalifikovaným na MČR! Tudíž je i poslední šance pro Valdaboye a Mattyho!

Dnešní sklizeň nese název Last Call, protože se v ní objeví hráči, kteří za celou sezónu posbírali nejvíce MČR bodů. Znovu se jedná o 16 účastníků, ze kterých však postoupí jen čtyři. Našim hráčům stačí vyhrát 3 zápasy, aby se mohli porvat o titul. Valdaboye čeká v prvním kole hráč jménem Zukys, proto jsme se ho zeptali, jak se na celou sklizeň připravoval a jak vidí své šance.

“Po ForGames jsem nezměnil strategii a zvolil jsem znovu tu agresivnější. Dokonce jsem poslal i list dragon priesta od Mitsuhideho. V prvním kole se cítím favored, jelikož hraji proti velmi pomalému lineupu. Celkově si věřím hodně, je to má 3. sklizeň, tak snad už to vyjde. S lineupem jsem velmi spokojený.”

A Mattyho v prvním kole čeká Nyrf z týmu Dark Tigers, taktéž jsme se ho zeptali na přípravu a šance. Od Mattyho se očekává hodně, neboť bychom všichni chtěli vidět loňského vítěze v letošním ročníku, kde by mohl obhajovat svůj titul.

“Na sklizeň jsem si vzal lineup, který by měl být dobrý do jade druidů a raza priestů a zároveň neprohrávat instantně proti aggru. Bohužel velká část hráčů vzala lineup, který vymyslel nizozemský hráč Mitsuhide (v tom není ani jade druid ani raza priest, takže do něj mám třeba 30%). Tento lineup má i můj první protihráč, takže sice nemám velké šance, ale když už nic jiného, tak jsem si alespoň natrénoval proti více hráčům najednou. S přípravou mi pomáhal Findan, který mi to dlužil za pomoc s komentováním jeho sub cupu (on je ale goodguy a nejspíš by mi pomohl i bez toho). Je to moje poslední šance, jak se kvalifikovat na MČR, a i když na tom nejsem lineupově nejlépe, tak doufám, že se přes last call nějak prokoušu a budu letos obhajovat titul.” 

Určitě nezapomeňte sledovat stream, o kterém Vás budeme informovat skrz naši Facebook stránku! #iGHYPE