MČR UŽ TENTO VÍKEND!

Už tento pátek začne finální souboj našich Hearthstone hráčů! Vyvrcholení sezóny na domácí scéně je tady!Už zítra naše Hearthstone sekce vyjíždí do Brna, kde se utkají o titul mistra České republiky! Máme v této hře největší zastoupení, takže pevně věříme, že dokážeme urvat prvenství a obhájit titul z minulého roku.

Do Brna jede hned pětice skvělých hráčů, kterými jsou: Dodgy, Findan, Power, Pardub a Matty! Samozřejmě jede za doprovodu dvou manažerů, kterými jsou: Aspi a Tess.

Před touto velkou akcí jsme klukům položili hned několik otázek. Na jejich odpovědi se můžete podívat právě teď!

Dodgy

Na MČR se hodně těším, přeci jen je to za ty roky jediná akce, kde jsem ještě nebyl. Připravoval jsem se primárně s Findanem a Mattym na víkendovém bootcampu, kde jsme natestili všechny potřebné matchupy a vybrali lineup. Svoji skupinu vidím spolu se skupinou “D” jako nejsilnější. Faeli má dlouhodobě nahráno a plno zkušeností, MV letos dokazuje, že se může měřit s nejlepšími a Kronos je nevyzpytatelný. Jak vidím své šance? No bohužel nejezdím na každou zbytečnou lanku, takže nemohu říci, že mám 10winů v řadě se score 42-0, ale když už jsem někde byl, tak jsem se umístil. V můj prospěch určitě hrají zkušenosti z velkých akcí atd, takže nepostoupit ze skupiny by bylo zklamání. Co bych udělal s výhrou? Nakoupil bych FIFA pointy.


Findan
Na MČR se těším hrozně moc, dokonce bych to i srovnal s tím, jak jsem se těšil a těším na Dreamhacky! Nejen, že jde o hodně, ale ještě k tomu zase potkám spoustu super lidí. Samozřejmě nemůžu zapomenout na afterparty, která určitě také bude skvělý zážitek.
Připravuji se hodně poslední dva týdny, tak doufám, že to nebylo zbytečný a bude se mi dařit. Za pomoc s přípravou děkuji celému týmu, především Mattymu a Dodgymu, s kterými jsme podnikli i společný bootcamp. I přesto, že mám asi tu nejtěžší skupinu na MČR, tak bych řekl, že se příprava vyplatí a šance malé nejsou, na druhou stranu pořád to jsou kartičky, takže se může stát cokoliv.
Ještě jsem nepřemýšlel, co bych s výhrou udělal, nechci se něčím takovým zatěžovat, protože na to je opravdu fakt brzo.

Power
Zdravím! Je tady MČR – dlouho očekávaný vrchol CZ/SK sezóny, na který se všichni fakt těšíme. Do skupiny jsem dostal Parduba, JohnyhoPasse a Nyrfa, přičemž v prvním kole mě čeká poslední jmenovaný hráč DTG. Musím říct, že připravený jsem dost dobře, nahrál jsem spoustu Bo5 na StriveWire a vydělal nějaký eura. No nezbývá než doufat, že RNG bude stát při mně a zvednu nad hlavu ten parádní pohár mistra ČR. Jinak dojeďte v pátek do Brna a pojďme společně udělat pořádný iGHYPE!!


Pardub

Na MČR se těším, protože jsem se ještě nezúčastnil ani jako hráč ani jako divák. Jen nejsem spokojený se stavem mety, kde to všechny hráče nutí do těch samých decků a bude to jen kdo líp nalíže 1dropy v mirroru zooček. Anyway s lineupem jsem spokojený a snad se zadaří.


Matty

Protože jsem loni vyhrál, tak už odpadá takové to nadšení, že chci být mistr ČR. Ne, že bych nechtěl, ale už nejsem tak hladový jako loni.
To určitě považuji za výhodu, protože mě nebude nic rozptylovat a budu se soustředit čistě jen na hru.

Skupinu jsem chytil asi nejhorší možnou, ale i loni jsem byl ve skupině smrti a prošel jsem jí bez problému. Doufám tedy, že letos to zopakuji. Lineup mám určitě dobrý a jsem si s ním jistý.
Nad případnou výhrou jsem ještě nepřemýšlel, ale asi by padla na zařízení mého bytu. 


My Vás samozřejmě budeme o všem informovat prostřednictvím naší facebookové stránky i instagramu, takže nás určitě sledujte a na streamu pořádně fanděte! #iGHYPE