League of Legends

Postupujeme na Hitpoint Finals 13!

Naše League of Legends sekce po včerejších duelech v lize už má zajištěný postup na offline akci Hitpoint Finals 13!

Před začátkem hracího týdne jsme se museli rozloučit s naším midařem Zoirenem, který se aktuálně soustředí na zahraniční angažmá. Na jeho místo nastoupil Marek „Abitak“ Kochanský.

Pro přímý postup na Hitpoint Finals 13 bylo zapotřebí neztratit ani bod v duelech proti Eclot Gaming a Team Brute. To se naším hráčům podařilo a z obou zápasů si připisují maximální počet bodů. Aktuálně náš tým vede tabulku ligy, ale ještě nás čeká rozhodující zápas proti týmu eSuba. Tento duel určí z jaké postupové příčky půjdeme na offline akci do Svitav.

Náš poslední zápas proti eSubě se odehraje dnes 7.12.2017 v 18:00. Souboj o první místo tabulky můžete sledovat na streamu hitpointu a podpořit tak naše hráče. Nějaký ten #iGHYPE bude rozhodně potřeba!

Informace ohledně akce Hitpoint Finals 13 můžete naleznout v události na facebooku. Těšíme se na naše fanoušky a opět na pořádný hype ve fabrice!

Zdroj obrázků: hitpoint.cz