Inside Games na C00L Liga Finals!

Už v sobotu čeká borce z iG Hearthstone sekce samotné finále C00L ligy a doufáme, že i Vy, naši fanoušci, budete u toho! Celá akce se bude odehrávat v prostorách divadla Archa v Praze (zastávka MHD Bílá Labuť). Vstup je zcela zdarma, takže neváhejte, vezměte kamarády, partnery/ky anebo děti a přijďte si společně zafandit. Pro diváky, kteří se nemohou dostavit osobně bude samozřejmě zajištěn stream a to na kanále: https://www.twitch.tv/coolprima (1. a 2. semifinále budou streamovaná na sekundárním kanále o kterém budeme informovat na Facebooku)

Náš tým bude hrát ve složení Dodgy, Power, Pardub a Jobsad. Dodgy je stálice iG a kapitán Hearthstone sekce a mezi jeho silné stránky kromě HS patří také FIFA a fitness. Na starosti bude mít hlavně, aby týmová komunikace probíhala co nejvíce efektivně. Power se momentálně z týmu věnuje hře nejaktivněji, protože si dal roční pauzu od školy, a tak může svoji veškerou mentální kapacitu věnovat hraní. Spolu s Pardubem budou mít na starosti technickou stránku hry. Pardub patří mezi nejlepší hráče u nás a je odborník na celou řadu her (účastnil se i Ultimátního hráče) a dívčí módu. 🙂  Pro potřeby týmového hraní je nejprve třeba dostat pod kontrolu jeho jedinečný charakter, což je další úkol pro mohutný biceps našeho kapitána. Posledním členem týmu je nováček v iG a nejmladší z celé čtveřice Jobsad. Letos na sebe upozornil hlavně skvělými výkony na evropském ladderu a mimo Hearthstone výborně ovládá tenis, fotbal a další sporty. Jeho role bude handtracking oponentů, propočítávání (lethal setupy, defile atp.) a kontrola missplayů. V případě Warlocka možná bude mít hlavní slovo, protože to je jeho nejsilnější classa.


Formát v jakém se bude turnaj odehrávat zůstává stejný, jako v základní části C00L ligy, čili formát podle HGG z loňského roku. Týmy budou mít připraveny balíčky od každé classy a ty budou rozděleny na pět dvojic. Pro každý duel pak vyberou jednu z páru. Protože class je ve hře celkem devět, v poslední dvojici – takzvaný ace match – se jedna opakuje. Formát bude podrobně vysvětlen komentátory na začátku celého finále. Kromě Hearthstone bude probíhat i klání v Counter Strike: Global Offensive. Harmonogram celé akce je následující:

9:30 – Otevření divadla pro veřejnost

10:00 – Zahájení programu na stagi

10:30 – 1. semifinále CS:GO / 1. semifinále HS (2. stream)

13:30 – 2. semifinále CS:GO / 2. semifinále HS (2. stream)

16:30 – finále týmové COOL HearthStone ligy

18:30 – finále 1. COOL CS:GO ligy

Za celé IG a vlastně celou gaming komunitu musíme portálu PLAYzone a C00L Esports poděkovat za uspořádání turnajů, jako je tento.
Special thanks Ondřeji ‘Skerimu’ Škeříkovi, jakožto hlavnímu adminovi. 

Vidíme se na místě, boys. ?