Do Hearthstonu přichází nová expanze!

Už za pár hodin vychází z brusu nová třaskavá expanze “The Boomsday Project”. Ústředním tématem jsou mechové, kteří se nově dají za pomoci nové mechaniky “magnetic” skládat/lepit na sebe. Vůbec poprvé se také objevují vedle legendárních minionů a hrdinů také legendární spelly. Nové expanze se samozřejmě nemůže dočkat naše karetní sekce a pár z našich hráčů si mělo vybrat jednu jedinou kartu, která ho nejvíce zaujala a něco málo nám o ní říct. Tady jsou:

Daniel “PoweR” Strmiska

a jeho karta The Soularium

 

“The Soularium je extrémně silná karta pro agresivní warlocky, zejména tzv. “Zoočka”. Za pouhou 1 manu líznete 3 karty, které vzhledem k množstvím levných minionů ve Vašem agresivním balíčku, nebude problém okamžitě zahrát a vyhnout se tak downside efektu tohoto legendárního spellu.”

Josef “Jobsad” Smutný

a jeho karta Thunderhead

“Thunderhead je zatím moc neprobíraná a podceňovaná karta, která by si měla najít své využití v overload shamanovi. Díky synergii s kartami, jako jsou Beakered Ligthning a Voltaic Burst, může být extrémně důležitá v matchupech hlavně proti agresivním a midrange balíčkům, kde si díky její schopnosti může efektivně potradit soupeřovo miniony, a pak díky tomu i obrátit úplný vývoj hry.”

Martin “Martim” Masrna

a jeho karta Dyn-o-matic

“Battlecry ako magov spell cinderstorm ktory vsak zarucene hitne minionov, preto sa da lepsie kontrolovat. Velmi dobre ako removal proti jednemu minionovi alebo proti aggro deckom a vela malymi minionmi. Kedze vsak hituje vsetkych minionov, nie iba superovych, tuto kartu oceni najma pomalsi, control warrior.”

 

Jakub “Pardub” Pardubský

a jeho karta Stargazer Luna

“Vybral jsem si kartu Stargazer Luna. Určitě najde uplatnění v tempomage díky levným spellům a nebo v kombinaci s legendarnim spellem. V pozdější fázi hry může v nějakém minion heavy decky udělat kouzla.”

Myslíte, že predikce a očekávání od jednotlivých karet splní očekávání, nebo budou tyto karty prakticky nehratelné? Nové expanze vždy vnášejí nové možnosti do hry a dokážou od základů změnit dosavadní vývoj mety. Již za pár hodin bude expanze dostupná, tak si každý z vás bude moci vyzkoušet novou expanzi na vlastní kůži!