Inside GamesPUBG

MSR 2018 Shrnutí

Zdravím všechny fanoušky teamu Inside games. Letošní MSR se táhlo v rytmu bronzové barvy a naše dvě sekce se umístili v TOP3 na krásných třetích místech. Pojďme se podívat jak se našim klukům dařilo! 

Sekce PUBG ve složení:

  • Martin „KomiaX“ Komínek
  • David „Caukymnauky“ Růžička
  • Ondra „St4mz“ Gofroj
  • SUB: Nutregon (náhrada za nemocného HaziQQa)

Náš team se umístil po dvou dnech v sérii BO10 na krásném třetím místě ze 17 teamů a odnáší si tak bronzové medajle. Ale nejen v celkovém pořadí byl náš team úspěšný. MVP turnaje se nestal nikdo jiný než ostrostřelec STAMZ s největším počtem killů a celkového dmg. V jedné z her dokonce nastřílel 15 killů. Ale i další naši borci jako Cauky a Komiax byly v TOP 10 celkového dmg. Co se týče nejvíce killů v teamech obsadili jsme první místo. Borcům gratulujeme a zároveň děkujeme za skvělou reprezentaci teamu.Ještě závěrem bych chtěl poděkovat našemu hostovy hráči Nutregon, že reprezentoval náš tým a dokázal na poslední chvíli dojet a pomoci našemu teamu.

         

Celková Tabulka :

TOP DMG :

 

Sekce LOL ve složení:

  • Jakub „Dreedy“ Viceník
  • David „Daweee“ Násada
  • Jan „Dread“ Hrbáč
  • Tibor „Charca“ Charčenko
  • Dominik „Sufon“ Dvořák

V první dnu naše lol sekce na MSR 2018 vyhrála hladce skupinu a pak ve čtvrt-finále si poradila s týmem Necroraisers. Druhý den v semi-finále nás čekal tým Majestic Lions. Náš tým bojoval se ctí, ale bohužel se nepovedlo zápas dotáhnout do zdárného konce a tak náš tým prohrál 1:2. Takže náš tým bojoval o 3 místo proti týmu E-RIVALS. Souboj byl zajímavý a plný obratů, kde naši kluci vyhráli hladce první hru, ale poté druhou prohráli. Rozohodovalo se v poslední hře, kde naši kluci ukázali, že umí bojovat i o 3. místo a vyhráli hru a tak skončili na krásném 3. místě. Za skvělou reprezentaci klukům děkujeme a těšíme se co ukáží na nadcházejícím MČR.