FortniteInside Games

FORTNITE – VYHRÁVÁME PZ CHALLENGE 2019!

První BYOC LAN turnaj ve hře Fortnite je za námi. Jak se dařilo našim reprezentantům?

Od pátku 21.6. se konala BYOC lanka na brněnském výstavišti. Akce se zúčastnilo nad 500 lidí.

Hlavní turnaj začal sice až v sobotu ale naši kluci bojovali na výstavišti již od pátku, kde dohrávali poslední týden kvalifikace na World Cup, který se koná v Americe příští měsíc. Bohužel Novash s Muc1nem se nepodařilo dostat se mezi postupovou čtveřici.

 

První herní den se odehrálo 10 her po kterých se na čela usadila naše dvojice Dext a Fennixxos, kteří měli více než 200 bodový náskok. Druhý hrací den se poté dohrávalo zbylých 6 map. Naši kluci drželi svůj náskok a nakonec tzv. O parník vyhráli Playzone Challenge! A stali se tak historicky prvním vítězem Fornite BYOC Cupu na české scéně. Kromě medailí, poháru si také odnesli finanční výhru v podobě 18 000 Kč.

Naše druhá dvojice Novash s Muc1nem skončili na 7. místě což je úctyhodný výkon na to, že spolu hrají teprve pár týdnů.

Vyjádření z pohledu Adama “Muc1n” Musila:

  • “Playzone Challenge jsem si mimořádně užil, organizace turnaje byla na velice dobré úrovni a všichni jsme si ji pochvalovali. Jediné s čím jsem nebyl úplně spokojený byl náš výkon, chtěli jsme se umístit alespoň top 5, no bohužel nám to o 2 příčky uteklo. Ještě bych rád pogratuloval našim parťákům Dextovi a Fennixxosovi, kteří celý turnaj suverénně vyhráli.”

Vyjádření vítězů Tomáše “Fennixxos” Hutníka:

  • “Akce se mi velice líbila, jen mi trochu vadil hluk, který nás trochu rušill. Jinak doufám, že i příští rok se zde opět podíváme.”

Norberta “Dext” Paulovčáka:

  • “PlayZone challenge jsem si náramně užil. Nenastaly žádné komplikace. V hale nebylo velké vedro. Jedinou nevýhodou byl hluk, který tam byl ze stage, která byla přímo za námi. K vítězství nám dopomohli hlavně stabilní výsledky a také to, že se svým duo parťákem hrajeme již dlouhou dobu. Těším se na příští rok!”

Nezapomeňte sledovat naše borce na sociálních sítích

Novash ~ Facebook / Instagram / Twitter

Muc1n ~ Facebook / Instagram / Twitter

Fennixxos ~ Facebook / Instagram / Twitter 

Dext ~ Facebook / Instagram / Twitter