Counter-Strike: Global Offensive

CS:GO COOL liga: Přijďte nám fandit do finále

Nedávno jsme vás informovali o návratu do vod hry CS:GO a zároveň s tím přichází i první úspěchy. Včera naši novou sestavu čekalo poslední kolo FORTUNA COOL ligy, které rozhodlo o tom, že postupujeme zcela zaslouženě!

V posledním kole hlavní části FORTUNA COOL ligy nám nemohl být soupeřem nikdo jiný než tým Trust.Universe, a protože bylo již předem jasné, že se oba týmy suverénně nachází na postupových pozicích, celá BO2 série probíhala v dost „klidovém režimu“. Výsledek bylo dopředu velice těžké určit, dalším z faktorů bylo například to, že jsme ani my, ani soupeř nemohli nastoupit v plné sestavě. Nakonec si po výhře 16:13 na mapě Inferno a následné prohře 5:16 na Overpassu odnášíme z posledního dne skóre 1-1 na mapy a ve finále se k nám přidají již zmiňovaní Universe spolu s celky eSuba a Dark Tigers.

Díky hladkému průběhu ligy z naší strany se tedy 14. září představíme na finálové části ligy v pražském Průmyslovém Paláci, kde bude souběžně probíhat KAMIQ YOU FEST. V semifinálovém duelu se nám postaví opět tým Universe a my se už teď pečlivě připravujeme, abychom rematch nepodcenili.

Zdroje: PLAYzone, COOL Esport