PUBG

POSLEDNÍ ZKOUŠKA PŘED MČR

Naše PUBG hráče dnes čeká poslední test před MČR v podobě Grunex CZC.cz Squad Cupu.

Již příští týden vypukne vrchol celé sezóny na MČR v PUBG a náš tým dnes čeká poslední tréninkový turnaj proti české špičce v podobě Grunex Cupu. Od 14:00 tak budete moci sledovat napínavou BO7 sérii (3x Erangel, 2x Miramar, 2x Sanhok). Na vítěze čeká finanční odměna ve výši 10 000 korun a také poukázky na nákup na portálu CZC.                                                                    Nálada v týmu před nadcházejícím MČR  je poklidná a sám Pixelík se k dnešnímu turnaji vyjádřil bez nějakých obav.

“Proti týmům, které budou na MČR, hrajeme skoro každý týden, tudíž paterny již známe. Grunex tedy budeme brát jako jakýkoliv jiný turnaj.”

Pokud chcete náš tým podpořit určitě mu dojděte na dnešní turnaj fandit na stream!