HearthstoneTiskové zprávyXiaomi

Xiaomi vstupuje do mobilního gamingu, stává se hrdým partnerem týmu Inside Games

Chytré telefony změnily svět. Hraje na nich 2,4 miliardy lidí, drží 51 % herního trhu a popularita některých titulů vzrostla natolik, že se na turnajích soupeří o miliony korun. Obrovský potenciál vidí i přední technologická značka Xiaomi, a tak se rozhodla podpořit talentované hráče týmu Inside Games při reprezentaci v zahraničí.

Na fotce zleva Josef “Jobsad” Smutný, Štěpán “ Norwis” Šimek a zástupce firmy Beryko, Marek Michl, marketing manager.

Spojení Xiaomi s týmem Inside Games je skvělou příležitostí pro obě strany. Xiaomi je progresivní značka, která vyvíjí špičkové technologie a podporuje moderní trendy, mezi které beze sporu patří i esport. Tým Inside Games patří k absolutní špičce a s blížícím se Masters Tour v Los Angeles má Xiaomi příležitost být u historického úspěchu pro Českou republiku,“ říká Ondřej Jirovec, ředitel firmy Beryko, která značku Xiaomi v ČR zastupuje (www.xiaomicesko.cz).

„Osobně jsem z partnerství s Xiaomi nadšený, spojení esport týmu s výrobcem smartphonů je naprosto logický krok. Čekají nás Masters Tour a díky tomu, že herní titule Hearthstone, je možné rovnocenně hrát jak na počítači, tak na mobilu. A proto volíme jak při tréninku, tak na turnajích smartphone – jednak je finančně dostupnější, ale hlavně lze hrát kdykoliv a kdekoliv,“ doplňuje majitel esport týmu Inside Games Vojtěch Klapuch (www.insidegames.cz).

Nespornou výhodou mobilních her je jejich finanční dostupnost. Abyste mohli bez kompromisů hrát PUBG Mobile nebo Fortnite, stačí investovat několik málo tisíc korun. A právě Xiaomi takové telefony nabízí – například model Redmi Note 8 Pro s technologií LiquidCool. To je kapalinové chlazení, které umožní dlouhé hodiny hrát i ty nejnáročnější tituly, aniž by se telefon přehříval.

Oficiální web našeho partnera www.xiaomicesko.cz