Inside GamesPartneřiTiskové zprávy

Při svých výkonech se mohou naši hráči spolehnout na chytré jídlo. Česká značka Intelligent Food se stává partnerem.

Kvalitní strava bývá u esportových hráčů velmi klíčový aspekt. Vzhledem k dlouhým hodinám strávených za počítačem často chybí pravidelný přísun kvalitního zdroje energie. Díky tomu, že Intelligent Food je skvěle vyvážené jídlo ze superpotravin, poskytuje tak vše, co lidské tělo potřebuje. Nyní se na toto chytré jídlo mohou spolehnout i hráči Inside Games, kterým při turnajích chybí čas pořádně se stravovat. 

Esport organizace Inside Games se netají tím, že si zakládá na profesionalitě a je pro ni důležité, aby jejich hráči mohli hrát na maximum. Zejména při vypjatých turnajích, kdy se hraje i několik hodin denně, mohou hráči ztrácet výkonnost v důsledku nepravidelného příjmu potravy. Často na ni tak mezi zápasy není dostatek času. Tuto překážku nyní ovšem řeší inteligentní strava jako například Intelligent Food


Intelligent Food je složen z nejkvalitnějších forem proteinů, BIO a RAW superpotravin obsahujících přírodní vitamíny. Je navržen tak, aby poskytl tělu všechny potřebné živiny v ideálním poměru. Dokáže tak dodat energii i v těch nejnáročnějších dnech. 

“Již několik let je pro nás téma správné životosprávy hráčů velice důležité. Víme, že pokud chceme po našich hráčích špičkové výkony, musíme jim také umožnit jich dosáhnout. K dosažení toho nejlepšího výkonu nestačí jen dobře mačkat myš a klávesnici, ale také je důležité mít dostatek energie pro tělo a mysl. Jsem nadšený z toho, že máme podporu české značky Intelligent Food, která klade důraz na kvalitu surovin v jejich produktu, které jsou zároveň doplněny o skvělou chuť” říká majitel a zakladatel esport týmu Inside Games Vojtěch Klapuch.

“Svět esportu je pro nás velkou příležitostí. Vnímáme, že se v tomto odvětví nachází mladí lidé, kteří se zajímají o své zdraví a sledují moderní trendy. Pro nás je spolupráce s esport týmem prvním krokem k poznání tohoto progresivního odvětví a těšíme se na nadcházející spolupráci“ říká zakladatel značky Intelligent Food Marian Gentl. 

Díky spolupráci s Intelligent Food můžete také využívat speciální 5% slevu na nákup při zadání kódu „INGHYPE“