Partneři


Ozone gaming byl založen v roce 2009 a tvoří ji převážně nadšenci a vyznavači počítačových her, kteří se snaží vložit své nadšení do svých produktů, které jsou vytvářeny tak, aby poskytly hráčům co největší komfort při hraní a pomáhali jim k těm nejlepším výsledkům! Hráčská DNA je vidět a proto není náhodou, že produkty Ozone Gaming používají světové týmy jako je GIANTS a nebo ORIGEN.

Ozone Gaming Gear


 

Značka Kappa je symbolem elegantní italské módy, zároveň se v posledních letech věnujeme oblasti dodávky sportovního a vycházkového oblečení. Na českém trhu působí již více než 20 let. Kappa – People on the move vyjadřuje život lidí v pohybu, trávící svůj volný čas vyváženým a dynamickým způsobem. Kappa představuje standard pro lidi, kteří se chtějí oblékat svěžím, elegantním a moderním stylem, zároveň kladou důraz i vysoké nároky na kvalitu a funkčnost. Je to značka, která se zaměřuje na sortiment pro sportovní účely: fotbal, rugby, lyžování, basket, cyklistika, fitness, plavání a jiné . Naše společnosti Sporttime s.r.o., která je výhradním distributorem značky Kappa, je velmi potěšena, že mohla navázat spolupráci i v oblasti počítačových her s organizací Inside Games.

Kappa


iznXvby

Muži téma zdraví všeobecně podceňují. Řada z nich si myslí, že se jich onemocnění netýká, a prevenci považují za zbytečnou. K lékaři se proto často dostanou až ve chvíli, kdy už smlouvají o život nebo o jeho kvalitu. O mnoho vřelejší vztah mají pánové k autům, se kterými jsou zvyklí jezdit na pravidelné technické kontroly. Informační kampaň „STK PRO CHLAPY“ si klade za cíl, aby se muži naučili starat o své zdraví stejně jako o auta a aby se prevence stala nedílnou součástí jejich života.

www.stkprochlapy.cz


Od roku 2017 jsme se stali spolu zakladateli první Česko Slovenské eSport asociace zastupující práva gamingových klubů s názvem Asociace Gamingových Klubů.

Asociace Gamingových Klubů