Vynechali jste už někdy jídlo nebo zapomněli svačinu doma? Jestli také patříte k těm, co se nezastaví a během hladovění sní vše, co je zrovna po ruce, tak s Manou se už nikdy nemusíte starat o to co jíte.

Věříme, že jídlo má v dnešní době roli jedinečného zážitku, který prožijete například s rodinou a nejbližšími přáteli. Mana je tady pro všechny ostatní momenty, kdy se v rekordním čase potřebujeme kvalitně najíst, doplnit perfektně vyvážené palivo a pokračovat v tom, co nás v životě žene kupředu.

www.mojemana.cz


 

Ozone gaming byl založen v roce 2009 a tvoří ji převážně nadšenci a vyznavači počítačových her, kteří se snaží vložit své nadšení do svých produktů, které jsou vytvářeny tak, aby poskytly hráčům co největší komfort při hraní a pomáhali jim k těm nejlepším výsledkům! Hráčská DNA je vidět a proto není náhodou, že produkty Ozone Gaming používají světové týmy jako je GIANTS a nebo ORIGEN.

Ozone Gaming Gear


 

Značka Kappa je symbolem elegantní italské módy, zároveň se v posledních letech věnujeme oblasti dodávky sportovního a vycházkového oblečení. Na českém trhu působí již více než 20 let. Kappa – People on the move vyjadřuje život lidí v pohybu, trávící svůj volný čas vyváženým a dynamickým způsobem. Kappa představuje standard pro lidi, kteří se chtějí oblékat svěžím, elegantním a moderním stylem, zároveň kladou důraz i vysoké nároky na kvalitu a funkčnost. Je to značka, která se zaměřuje na sortiment pro sportovní účely: fotbal, rugby, lyžování, basket, cyklistika, fitness, plavání a jiné . Naše společnosti Sporttime s.r.o., která je výhradním distributorem značky Kappa, je velmi potěšena, že mohla navázat spolupráci i v oblasti počítačových her s organizací Inside Games.

Kappa


 

Od roku 2017 jsme se stali spolu zakladateli první Česko Slovenské eSport asociace zastupující práva gamingových klubů s názvem Asociace Gamingových Klubů.

Asociace Gamingových Klubů