Vynechali jste už někdy jídlo nebo zapomněli svačinu doma? Jestli také patříte k těm, co se nezastaví a během hladovění sní vše, co je zrovna po ruce, tak s Manou se už nikdy nemusíte starat o to co jíte.

Věříme, že jídlo má v dnešní době roli jedinečného zážitku, který prožijete například s rodinou a nejbližšími přáteli. Mana je tady pro všechny ostatní momenty, kdy se v rekordním čase potřebujeme kvalitně najíst, doplnit perfektně vyvážené palivo a pokračovat v tom, co nás v životě žene kupředu.

www.mojemana.cz


 

Ozone gaming byl založen v roce 2009 a tvoří ji převážně nadšenci a vyznavači počítačových her, kteří se snaží vložit své nadšení do svých produktů, které jsou vytvářeny tak, aby poskytly hráčům co největší komfort při hraní a pomáhali jim k těm nejlepším výsledkům! Hráčská DNA je vidět a proto není náhodou, že produkty Ozone Gaming používají světové týmy jako je GIANTS a nebo ORIGEN.

Ozone Gaming Gear


 

 

 

Ostravská společnost YOURGAMES.cz je zavedený ehop specializující se na prodej digitálních a fyzických her, který na českém trhu působí od roku 2014. Za tu dobu se vyšvihl mezi přední české prodejce. Mezi hlavní přednosti kromě širokého výběru také patří se okamžité doručení digitálního zboží, expresního doručení fyzického zboží do druhého dne od objednání, funkční a rychlou podporou, včetně livechatu. Cílem YOURGAMES.cz je poskytnout zákazníkům hlavně rychlé a bezproblémové doručení zakoupeného zboží, tak aby si svojí zakoupenou hru mohli zahrát co nejdříve. V nabídce nenaleznete předražené herní titulu, ba naopak hry zde pořídíte za lidové ceny, mnohdy až dvojnásobně levněji, než je tomu u konkurence. Věrné zákazníky odměňuje občasnými soutěžemi o nejnovější hry, a slevovými kupóny, které nyní zasílají ke každé objednávce.

YourGames.cz


 

Značka Kappa je symbolem elegantní italské módy, zároveň se v posledních letech věnujeme oblasti dodávky sportovního a vycházkového oblečení. Na českém trhu působí již více než 20 let. Kappa – People on the move vyjadřuje život lidí v pohybu, trávící svůj volný čas vyváženým a dynamickým způsobem. Kappa představuje standard pro lidi, kteří se chtějí oblékat svěžím, elegantním a moderním stylem, zároveň kladou důraz i vysoké nároky na kvalitu a funkčnost. Je to značka, která se zaměřuje na sortiment pro sportovní účely: fotbal, rugby, lyžování, basket, cyklistika, fitness, plavání a jiné . Naše společnosti Sporttime s.r.o., která je výhradním distributorem značky Kappa, je velmi potěšena, že mohla navázat spolupráci i v oblasti počítačových her s organizací Inside Games.

Kappa


 

Od roku 2017 jsme se stali spolu zakladateli první Česko Slovenské eSport asociace zastupující práva gamingových klubů s názvem Asociace Gamingových Klubů.

Asociace Gamingových Klubů