Jsi vášnivý fanoušek počítačových nebo mobilních her? Sháníš pořádné vybavení, které Tě podrží za každé situace a bude k tomu i skvěle vypadat? Rád si programuješ vlastní podsvícení a funkce tlačítek myši, nahráváš makra klávesám na klávesnici a přizpůsobuješ si podsvícení, nastavuješ si 7.1 virtuální zvuk přesně podle svých představ? Pak vsaď na značku Marvo, jejíž popularita mezi hráči na celém světě neustále roste. Tým Marvo se může pochlubit silným oddělením vývoje a využíváním pokročilých technologií. Misí značky je být kreativní, bleskově reagovat na vývoj trhu a nových požadavků hráčů. Výsledkem jsou prvotřídní produkty – klávesnice, myši, sluchátka, reproduktory, podložky pod myš, herní křesla atp., které vyhoví potřebám všech hráčů.

Produkty značky Marvo mají všichni fanoušci možnost pravidelně vidět a vyzkoušet si na přední události gaming světa ČR – na Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách nebo na mezinárodních výstavách jako je CES, CBEIL, IFA.

www.marvogaming.eu

 


Nabízíme veškeré fotbalové potřeby a futsalové vybavení pro kluby i jednotlivce. Jsme autorizovanými prodejci značek adidas, Nike Puma, Reusch, Uhlsport, Umbro a další. Jsme specialisté na kompletní fotbalový sortiment a v naší široké nabídce si vybere opravdu každý. Disponujeme širokým sortimentem zboží pro amatérské sportovce i fotbalové profesionály.

www.sportfotbal.cz

 


S Magenta Experience Centre pro vás otevíráme jedinečný vzdělávací prostor s neomezenými možnostmi. Místo žije nejrůznějšími workshopy, přednáškami a kurzy, které překonávají bariéry digitálního i technologického světa. Svůj domov zde ale najdou i inspirativní talkshow se zajímavými osobnostmi, zažijete spoustu zábavy nebo si odpočinete se šálkem kávy.

Společně s Magenta Experience Center tvoříme unikátní projekt Esport Campů.

 


 

Od roku 2017 jsme se stali spolu zakladateli první Česko Slovenské eSport asociace zastupující práva gamingových klubů s názvem Asociace Gamingových Klubů.

Asociace Gamingových Klubů

 

 


    A.I. coach for gamers is just around the corner. We are working on a solution dedicated to amateurs!

https://gr1nd.gg/