Xiaomi je čínská technologická firma založená teprve v roce 2010 a dlouhé roky byla označovaná za největší a nejúspěšnější startup na světě. Při vstupu na burzu před dvěma lety šlo o největší IPO od roku 2014 (Alibaba). Xiaomi je čtvrtý největší výrobce mobilních telefonů na světě, na českém trhu drží druhé místo a stále roste.

www.xiaomicesko.cz


Jako přední světová herní značka je MSI nejdůvěryhodnějším jménem v oblasti her a esportů. Stojíme si za svými zásadami průlomu v designu, snaze o dokonalost a technologických inovací. Díky integraci nejžádanějšího extrémního výkonu hráčů, realistických obrazů, autentického zvuku, přesného ovládání a funkcí plynulého streamování do svých herních souprav, MSI osvobozuje hráče od zdlouhavých pokusů a omylů a posouvá herní výkon za hranice. Díky odhodlání překonat minulé úspěchy se společnost MSI stala značkou „True Gaming“ s herním duchem v celém odvětví!

www.cz.msi.com


Hlavní výhoda Inteligentního jídla spočívá v tom, že nasytí jako poctivé jídlo. Chutná přírodně a lahodně protože je z poctivých surovin nejvyšší kvality bez umělých přísad – nikoliv jen směs levných potravinových doplňku. Vyrobeno v ČR a cenově nejdostupnější zdravé jídlo. .

www.intelligentfood.cz


Značka Kappa je symbolem elegantní italské módy, zároveň se v posledních letech věnujeme oblasti dodávky sportovního a vycházkového oblečení. Na českém trhu působí již více než 20 let. Kappa – People on the move vyjadřuje život lidí v pohybu, trávící svůj volný čas vyváženým a dynamickým způsobem. Kappa představuje standard pro lidi, kteří se chtějí oblékat svěžím, elegantním a moderním stylem, zároveň kladou důraz i vysoké nároky na kvalitu a funkčnost. Je to značka, která se zaměřuje na sortiment pro sportovní účely: fotbal, rugby, lyžování, basket, cyklistika, fitness, plavání a jiné . Naše společnosti Sporttime s.r.o., která je výhradním distributorem značky Kappa, je velmi potěšena, že mohla navázat spolupráci i v oblasti počítačových her s organizací Inside Games.

www.kappa-sport.cz


Mladá a moderní značka doplňků stravy pro hráče. Sází na více než desetileté zkušenosti zakladatele na poli vytváření originálních suplementů a zakládá si zejména na použití vysokého množství aktivních látek a přírodních extraktů z rostlin.

www.godlike.gg


Od roku 2017 jsme se stali spolu zakladateli první Česko Slovenské eSport asociace zastupující práva gamingových klubů s názvem Asociace Gamingových Klubů.

Asociace Gamingových Klubů