Brawl StarsInside GamesXiaomi

BRAWL STARS TÍM NA MISTROVSTVÍ ČESKEJ REPUBLIKY

Okrem Hearthstone tímu sa na MČR v mobilných hrách predstaví aj naša najnovšia sekcia v obľúbenom titule s názvom Brawl Stars.

Brawl Stars sekcia sa do turnaju kvalifikovala na poslednú chvíľu až cez Samsung Last Call, na ktorom prekvapila nejeden tím. Štvorica hráčov v zložení Bazar, Sir, Toky a Alanovec sa už dnes pobije s ďalšími 7 tímami o titul Majstra a o peknú finančnú výhru 45 000kč.

Našich hráčov dnes čakajú celkom 3 kolá v skupinovej časti, ktorá bude prebiehať veľmi neštandardne. Z každej štvorčlennej skupiny sa do single-elimination pavúka dostanú hneď 3 tímy. Bazar a spol. sa v skupine B stretnú v Bo5 sériách s veľmi silnými súpermi ako CZC.eSuba, ENTERPRISE esports alebo Inaequalis. Samotné finále turnaju prebehne ešte dnes večer od 21:15.

Lukáš „Sir“ Kubík :

Na MČR se těším, ale jsem trochu ve stresu. Trénovali jsme dlouho každý den, takže věřím v dobrý výsledek. Samozřejmě chceme jako každý tým vyhrát ale soupeři jsou silní, doufám ve čtvrté a lepší místo. Většina týmů je si dost vyrovnaná takže nedokážu říct dopředu očekávané výsledky.


Martin „Toky“ Tokár :

Na páteční finále se už dlouho těším a věřím, že jako tým dokážeme předvést co nejlepší výsledek. Myslím si, že máme na to se dostat do semifinále a spoustu desítek hodin strávených u scrimů se nám vrátí. Mrzí nás, že se MČR bude nakonec hrát online, ale i tak se hodně těšíme.

David „Bazar“ Bachtík :

Za mě budou všechny hry vyrovnané a nikdo nikomu nedá nic zadarmo, pokud bych si měl vsadit na vítěze, dal bych na SAMPI. Myslím si, že za čas, který jsme do přípravy na MČR dali si zasloužíme dobré umístění.

Alan „Alanovec“ Novák

MČR je pro nás vyvrcholením celé naší sezóny, takže to pro nás hodně znamená. Pilně jsme se na něj připravovali a nechceme ponechat nic náhodě. To samé ovšem platí i o našich soupeřích, kteří nám to určitě nedají zadarmo. I tak si ale na top 5tku věříme!

Počínanie našeho tímu môžete od 15:15 sledovať na livestreame, kedy začína 1. kolo v skupine B!