FortniteInside Games

Víkendová Fortnite smršť!

Není to ani týden co Epic Games ohlásili novinku ohledně kompetitivní scény o neuvěřitelných 8 miliónů dolarů. A čeští nadšenci už tvoří vlastní turnaje..
Ani naši tuzemští organizátoři turnajů nechtějí být pozadu a už tuto sobotu si pro naše hráče připravil portál PlayZone první Fortnite turnaj. Ačkoliv je to první turnaj ve Fortnite, jenž je na takové velké platformě jako je PlayZone účast je dost veliká. Hráči ale určitě neodejdou s prázdnou jelikož PlayZone si pro ně připravil hmotné ceny a to tyto:
1. místo – 2x herní myš Trust GXT 105 Izza Illuminated, černá
2. místo – 2x mikrofon Trust Madell
3. místo – 2x exkluzivní limitovaný nákrčník MSI (cestovní polštářek)

Naši hráči z Fortnite sekce se tohoto prvního prestižního turnaje budou samozřejmě také účastnit. Bohužel na tomto turnaje bude chybět jádro týmu – Petr „Petang“ Šiška. Nahradí ho na tento turnaj velice zkušený a talentovaný hráč Jan „Cloud“ Kaipr, který byl bývalí spoluhráč Tomáše „Novash“ Nováka. 

Sestava pro PlayZone turnaj je následující:

Inside Games White

Inside Games Black

 

Vyjádření stand-ina Jana „Cloud“ Kaipra.

„Jsem rád za tuhle příležitost, kterou mi Shorty dal, abych mohl získat zkušenosti jako host v Inside Games na tomhle turnaji.“