Skailer – Chci dokázat, že Česko má na víc!

Výherce Datard EXPO. Winter Royale účastník. Kdo jiný než – Skailer!

Ahoj Skailere! Díky, že jsi přijal mé pozvání k rozhovoru. Co kdyby ses nám pro začátek představil? Kdo je Skailer?

  • “Ahoj díky za pozvání. Jmenuji Richard Janeček, studuji 1. ročník střední školy – obor elektrikář, je mi 16 let a hraji Fortnite za Inside Games.”

Jak jsi se dostal k Fortnite? Zkoušel jsi podobně battle royale hry předtím?

  • “Ke hře Fortnite jsem se dostal díky jednomu streamerovi z Česka,jak ta hra ještě ani moc populární nebyla. Chvilku jsem přemýšlel jestli ji stáhnout nebo ne. Nakonec jsem se rozhodl jí vyzkoušet, dal jsem si pár her s kamarádem hra mě moc nechytla, a tak jsem ji nehrál. Asi po měsíci jsem si jí zapnul znova, protože jsem nic moc tak jako nehrál a naopak mě to začalo bavit. Hru jsem ze začátku neuměl, ani jsem ji nechápal ale pak jsem si zvykl na systém a všechno okolo toho. Hru jsem začal hrát pravidelně a taky mě to donutilo utratit pár korun za battle pass. Co se týče jiných her zkoušel jsem H1Z1, které mě popravdě nudilo tím systémem a hra se mi sekala.”

Jsi vítězem první CZ/SK Fortnite lanky u nás. Jaký to byl pocit porazit tým jako eSuba?

  • “No po prvé jsme byli rádi, že jsme se vůbec kvalifikovali do toho Brna na první lanku. Ještě jsme ani netušili kdo v eSubě je teda já aspoň. Poprvé co jsem přicestoval na lanku tak jsem si to tam všechno nastavil a s Fennixem jsme se domluvili ohledně poražení eSuby. Byl to náš jediný cíl. Dali jsme do toho všechno jak už jsem tahal pár her já tak Fennix. Hráli jsme ani jsme nevěděli, že zrovna jdeme proti nim, byla to vyrovnaná hra proti Orinnovi s Pekashim hlavně a taky stresující. No a potom jsme byli ve finále proti Fritolovi a Fugiasovi. Tam to zas takové těžké oproti Orinnovi nebylo ale taky to byl úctyhodný soupeř proti, kterému se hrálo s komplikacemi ale nakonec jsme měli štěstí a nedařilo se jim. Ještě chci říct pár věcí z akce. Lanka mě bavila nejvíce jsem si užil atmosféru příjemných lidí a taky jsem si hodně popovídal s lidmi které jsem doopravdy neznal a byli strašně v pohodě. Snad do budoucna bude ještě nějaká taková podobná akce.”

O víkendu jsi hrál Winter Royale kvalifikaci, kde jsi se umístil jako 12 nejlepší hráč z Evropy. Připravoval jsi se na tento turnaj nějak jinak? Určitě chceš ukázat, že jsi lepší než Mitr0!

  • “Na Winter Roayle jsem se popravdě nepřipravoval jako na ostatní turnaje. Stačí mi jenom klid a podpora od lidí. Zazněla otázka ,jestli chci ukázat, že jsem lepší než Mitro. Řeknu to takhle, je to můj v životě největší turnaj ,kterého se zúčastním. Mitro je pokud se nepletu několikanásobnej vítěz skirmishe v EU. Bude to boj a taky šance získat si slávu pokud bych se dostal určitě do top 10 což se na to cítím. I když to zní egoisticky tak chci dokázat, že Česko má navíc i kdybych ale neuspěl a dostal se aspoň do top 100 tak je to velkej posun pro mou kariéru a taky hodně zkušeností.”

Díky za kratší rozhovor. Máš nějaké poslední slova ke svým fanouškům?

  • Taky děkuji za rozhovor, snad budu přinášet pro Inside Games úspěchy, ještě před koncem bych chtěl podotknout, že streamuju tak mě můžete podpořit tlačítkem sledovat, rád odpovím na každou otázku. Vidíme se na streamu, Ahoj!

Nezapomeňte Skailera podporovat v pátek od 17:00 na jeho cestě za $1 000 00! Bude streamovat na jeho twitch kanále!