Apex LegendsInside Games

APEX LEGENDS EVENT STRUCTURE OVERVIEW!!

Respawn si pro vás připravil tři typy událostí, které můžete čekat v Apexu, včetně sezónních startůsbírkových událostí a tematických událostí. Hlavním cílem všech těchto akcí je přidat nové způsoby hraní.

Výsledek obrázku pro apex legends season 2

 

  • Jedna nebo více nových herních změn, jako jsou trvalé a časově omezené režimy (Ranked nebo Solo), aktualizace map a převzetí měst, změny rovnováhy, nové postavy, nové zbraně a další.
  • Nový bezplatný progresivní obsah prostřednictvím výzev nebo Battle Passu.
  • Nakupujte vše prostřednictvím Battle Passu, Packů a nebo v Shopu.

Na říjen mají naplánovanou další sbírku událostí (jako byl Iron Crown event).

Výsledek obrázku pro apex legends season 2

Tři strukturované události 
Zahájení sezóny 

Na začátku každé sezóny můžete očekávat velkou aktualizaci mapy, novou legendu, nové kořisti. Masivní změny legendy, mety a rovnováhy zbraní, aktualizace našeho hodnoceného režimu a případně i nové funkce. Každou sezónu také představí vydání nového Battle Passu.

Tématické události

Tyto události se obvykle vyskytují během sezóny a přinášejí s sebou časově omezený režim, výzvy, které umožňují hráčům vydělávat na kosmetice a směsici jiných událostí. Tyto události mohou také zahrnovat převzetí města nebo malou změnu mapy a potenciální rozšíření tradice Apex Legends. Legendary Hunt byl příkladem tematické akce, další se začátkem září zaměřil na určitého Phase Expert.

Sběratelské události

Sběratelské akce se budou konat také v průběhu celé sezóny a dodávat omezený časový režim, výzvy v případě, kdy hráči vydělávají kosmetiku a řadu kosmetických prostředků s omezeným přístupem dostupných prostřednictvím balíčků Apex Pack specifických pro události nebo přímého nákupu.

Zdroj