Inside GamesPUBGTiskové zprávy

HISTORICKÝ OKAMŽIK PRO ČESKÝ ESPORT – PUBG TÝM SE PŘEDSTAVÍ NA GRAND FINALS GLL S4

Velká sláva pro český esport, tak by se dal popsat start našeho PUBG týmu na světovém turnaji té nejvyšší úrovně. Náš tým složený pouze z českých hráčů se tak postaví světové konkurenci! V EMEA GLL S4 kvalifikaci nás dělilo od postupového 8. místa pouze 6. bodů, bylo to pro naše hráče hořké zklamání, jelikož postup byl blízko. Špetka naděje přišla pár dní před samotným Grand Finálem GLL S4, kdy jsme dostali informaci od pořadatelů, že pár týmů má problémy s vízy a je možné, že se turnaje nebudou moci účastnit. Čekali jsme doslova do posledních hodin, ale neskutečné se stalo skutečností a tak v pátek 28. 2. vstoupíme do bojů o 150 000 $. 

 

 

Struktura turnaje

Finále začíná v pátek a čeká nás celkem 18 her rozdělených do tří dnů! Je tedy třeba načasovat formu naprosto perfektně, protože prostor pro chyby zde bude minimální. Pro naše kluky toto bude výzva, protože se začíná na Miramaru a ten patří mezi naše silnější.

 

Den 1: 28 únoraDen 2: 29 únoraDen 3: 1 března
Začátek streamu: 13:00 UTC+1Začátek streamu: 13:00 UTC+1Začátek streamu: 12:00 UTC+1
MiramarErangel ClassicMiramar
MiramarErangel ClassicMiramar
SanhokSanhokSanhok
[Break][Break][Break]
Erangel ClassicMiramarErangel Classic
Erangel ClassicMiramarErangel Classic
Erangel ClassicMiramarErangel Classic

 

 

Pricepool

 

Všechny informace o GLL a aktuální výsledky najdeš na našem Instagramu