LogitechPartneři

Logitech G představuje nová herní sluchátka

Praha, Česká republika — 27. srpna 2015 — Společnost Logitech, přední inovátor v oblasti herních periférií, dnes představila dvoje nová herní sluchátka Logitech® G933 Artemis Spectrum™ Wireless Gaming Headset a Logitech® G633 Artemis Spectrum™ Gaming Headset. Oba nové modely jsou osazeny zvukovými drivery Pro-G, na které již byla podána patentová přihláška, a byly navrženy týmem pro konstrukci zvukových zařízení společnosti Logitech s více než 25 lety zkušeností s vývojem audio zařízení. Výsledkem jsou herní sluchátka, jež poskytují po všech stranách špičkový audio zážitek.

„Viděli jsme, že vlastně nikdo nevyrábí vysoce kvalitní sluchátka pro hráče. Vyzvali jsme tedy náš audio tým, abychom zjistili, zda to dokážou. Jsem hráč i muzikant, takže jsem byl skutečně nadšený, když jsem viděl, s jakým návrhem náš tým přišel.“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel divize herních produktů společnosti Logitech.

Sluchátka je možné plně přizpůsobit osobním potřebám, mají RGB podsvícení, sklápěcí podsvícené plošky reproduktorů a programovatelná „G“ tlačítka. Lze je spárovat s obslužnou aplikací Logitech Gaming Software a následně upravovat nastavení zvuku, vytvářet osobní zvukové profily a snadno si ukládat vaše oblíbená nastavení ekvalizéru1.

7281f7465323a64cd3966407621eff4a625

Špičkový zvuk ze všech stran
Vyspělé zvukové drivery Pro-G™, u nichž se čeká na vyřízení patentové přihlášky, jsou vyrobeny z hybridních síťových materiálů, které poskytují kvalitu zvuku na audiofilské úrovni, jak si herní fanoušci přejí. Od vaší oblíbené hudby po rozmáchlé soundtracky her drivery Pro-G nabídnou jak čisté a precizní výšky, tak hluboké bohaté basy, jaké byste očekávali od špičkových sluchátek.
Modely Logitech G633 a G933 jsou prvními sluchátky, jež hráčům nabízejí prostorový zvuk současně ve formátech Dolby a DTS Headphone:X2. Drivery Pro-G a technologie prostorového zvuku vás ve hrách realisticky zorientují ve všech směrech, takže můžete zřetelně slyšet, kudy se snaží nepřátelé vplížit, nebo lépe zacílíte na prémie přinášející zvláštní schopnosti. Technologie DTS Headphone:X používá kalibraci a zpracování, jež hráče a audio fanoušky přiblíží zážitku ze studiového zvuku jako nikdy dříve, podporuje až 7.1 kanálů a celou řadu možností osobního přizpůsobení. Kombinace technologie DTS Headphone:X a Dolby, která má dlouhou historii s vytvářením zvuku jako v kině, přináší hráčům skutečně nedostižný zážitek z poslechu.

Multiplatformní podpora a míchání zvuku
Oboje sluchátka Logitech G633 a G933 spolupracují s PC, mobilními zařízeními a herními konzolemi – včetně PlayStation® 4 a Xbox One™. Model Logitech G633 má jedno USB připojení a jeden analogový vstup, takže je možné připojit a míchat zvuk ze dvou zařízení, zatímco sluchátka G933 mají jeden směšovací USB adaptér se dvěma analogovými vstupy, který umožňuje připojit a míchat zvuk až ze tří zařízení.
Zatímco se budete v počítači bránit útokům vašich herních protivníků, můžete si současně objednat pizzu přes mobil, aniž byste přišli o jediný okamžik akce. Sluchátka Logitech G933 navíc spolupracují s vaším centrem domácí zábavy (přes USB port a zvukový výstup RCA čili „cinch“) a vy tak můžete bezdrátově vychutnávat dokonalý zážitek z poslechu domácího kina a poslouchat v obývacím pokoji veškerá média, která máte zapojená do vašeho receiveru nebo televizoru.

fe9e6f568f0cc9ff9a7c84dd1346277e7db

Možnost programování podle osobních potřeb a RGB podsvícení
Od podsvícení přes „G“ tlačítka a osobní záložky až po přizpůsobitelný zvuk – svá sluchátka můžete mít jako vyjádření sebe sama. Použijte obslužnou aplikaci Logitech Gaming Software pro programování podsvícení, zvuku a tlačítek. Vyberte si barvu podsvícení z palety RGB, která nabízí 16,8 milionu barevných tónů, a přiřaďte osobní herní makra třem programovatelným „G“ tlačítkům pro plynulejší zážitek ze hry. Softwarový ekvalizér vám umožní upravit si nastavení zvuku podle svého a vytvářet osobní zvukové profily.

40f87b9db087d5f9b9f5b230822713bc97b

Hrajte bezdrátově nebo přes kabel
Model Logitech G633 jsou sluchátka připojovaná pomocí kabelu, zatímco Logitech G933 nabízejí možnost hrát „bez drátů nebo s nimi“ s ultra nízkou latencí bezdrátové technologie 2,4 GHz. Nebo můžete použít přiložený audio kabel a analogový vstup na sluchátkách s konektorem jack 3,5 mm a přehrávat bez nutnosti napájení z baterií. Bezdrátový USB směšovací adaptér vám umožní používat vaše analogové zvukové zdroje nebo mobilní zařízení bezdrátově.

Cena a dostupnost
Očekává se, že herní sluchátka Logitech G933 Artemis Spectrum Wireless Gaming Headset a Logitech G633 Artemis Spectrum Gaming Headset budou k dostání u českých prodejců v říjnu 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 5 590 Kč a 4 690 Kč.