MSIPartneři

MSI představuje extrémní herní desktop: Aegis X!

MSI s radostí představuje nového člena rodiny Aegis, MSI Aegis X. Tato extrémní verze původního Aegise obsahuje opravdu našlapanou výbavu – odemčený procesor Intel Core K-série a grafické karty až po GTX 1080. Kromě extrémního hardwaru má Aegis opravdu stylový design s jednoduchou možností upgradu komponent. Společně s unikátním chlazením Silent Storm Cooling a jedinečným vnitřním uspořádáním si můžete být jisti, že vás tenhle mazel nenechá na holičkách v žádné bitvě. Aegis X bude dostupný v srpnu s cenou od 51 000 Kč / 1900 €.

2016-05_aegis-x_launch_001

VÝKONNÁ GRAFIKA S PŘÍPRAVOU NA VR

Hrajte nejnovější hry na plné detaily. Kompaktní skříň může být osazena nejnovějšími grafickými kartami díky dostatečnému prostoru. A abyste byli na budoucnost opravdu připraveni, Aegis X má přední HDMI port pro snadné připojení VR headsetu. Pro hraní ve virtuální realitě vás tak již nic nebude omezovat.

2016-05_aegis-x_launch_002

VÍCE VÝKONU POUHÝM STISKEM!

Osazení odemčeného procesoru Intel Core K-série má pádný důvod – přetaktování. Žádný komplikovaný software, stačí stisknout dračí štít na přední straně Aegise a je to. Ze všech komponent takto získáte ještě vyšší výkon, který se vám může v nejnovějších hrách či jiných náročných operacích hodit.

2016-05_aegis-x_launch_003

SILENT STORM COOLING 2 PRO

Extrémní výkon si žádá extrémní chlazení. A proto jsme Aegis X osadili chladicím systémem Silent Storm Cooling 2 Pro. Celkem tři samostatné cesty pro chlazení všech komponent jsou skvělé, Aegis X ale může být osazen i vodním AiO chladičem procesoru pro opravdu maximální přetaktování. S tímto chlazením se opravdu nemusíte starat o hodnoty teplot a hlučnosti, obě budou velice nízko.

2016-05_aegis-x_launch_004

SNADNÝ UPGRADE KOMPONENT

Hráčům, kteří chtějí mít svou sestavu vždy aktuální, se bude hodit snadná možnost upgradovat komponenty. Ať už chcete vyměnit úložiště, grafickou kartu, procesor či operační paměti, Aegis X to umožňuje. Mějte svůj stroj vždy v maximální výbavě.

2016-05_aegis-x_launch_005

DOMINUJ NA BITEVNÍM POLI S NÍZKÝM PINGEM

Aegis X přichází se síťovkou Killer™ Double Shot Pro, která umožňuje spolupráci Killer™ Ethernet konektoru a Wi-Fi adaptéru pro co ještě rychlejší připojení. S optimalizovaným síťovým provozem vás tak od online hraní již nebude nic rušit.

2016-05_aegis-x_launch_006

NAČTENÍ HRY BĚHEM PÁR SEKUND SE SUPER RAID 4

Super RAID 4 dosahuje rychlosti až 32Gb/s SSD zapojených do konektoru M.2 Gen3 x4. Turbo M.2 konektor je více než 5× rychlejší než obyčejné SATAIII! Užijte si načtení systému i her během pár sekund a buďte tak vždy napřed před svými protivníky.

2016-05_aegis-x_launch_007

MYSTIC LIGHT

Zažehněte svou sestavu plamenem nebo ji zmrazte v ledu, výběr je jen na vás. S Mystic Light může váš Aegis X vypadat každý den úplně jinak, a to díky RGB LED osvětlení v přední části. A s efekty jako dýchání, vlna a další budete středem pozornosti kdekoliv, kde jej vezmete s sebou.

2016-05_aegis-x_launch_008

SPECIFIKACE!

spec