MSIPartneři

MSI VÉVODÍ SVĚTU HERNÍCH NOTEBOOKŮ A JE DALEKO PŘED KONKURENCÍ

 

MSI hrdě přijímá titul – největší prodejce herních notebooků na světě.

S chápáním nadějného trhu a také se silnou odhodlaností, se v posledních 10ti letech MSI rozrůstalo a soustřeďovalo na kvalitu součástek a herních notebooků, pro co nejlepší herní zážitek. Nyní vlastní MSI nejvíce inovativní řadu herních notebooků.

“MSI rostlo v herním průmyslu po mnoho let a překonávalo konkurenci vydáváním mnoha herních produktů s unikátními vlastnostmi a vytvářením snahy udržet své herní notebooky aktuální k uspokojení přísných požadavků hráčů. 2016 je rok VR, MSI připravuje sérii VR Ready notebooků, aby uspokojilo silnou VR poptávku.” Říká Eric Kuo, VP, MSI.

A5

První VR Ready s certifikátem od HTC Vive a Intel 

MSI předpokládalo VR trend, a proto úzce spolupracovalo s HTC. MSI VR Ready notebook je první a jediný notebook vyráběný se schválením od HTC Vive – nejvíce sofistikované VR zařízení, které potřebuje nejvíce sofistikovaně navržený notebook. Vybaveno nejnovějším procesorem, je MSI VR certifikováno Intelem ke změně hráčské reality.

S nejnovější generací grafických karet Nvidia na dohled, se bude MSI usilovně snažit nabízet nejlepší kombinaci výkonného hardwaru a optimalizovaného softwaru, k rozdrcení klišé výkonu na trhu s desktopy.

Odhodlaní být No. 1 in Gaming

MSI uspokojovalo, uspokojuje a vždy bude oddaně uspokojovat hráčské potřeby a bude přinášet nevšední herní zážitky. Hráči pamatujte, “hra” s MSI vždy zajištuje, že můžete být “No. 1 in Gaming!”