FIFAFIFA21

S JAKÝMI TÝMY VYRUKUJE MKL77, KUČERA A DODGY DO PRVNÍ WEEKEND LEAGUE?

Nová FIFA 21 je tu a po první týdnu, kdy hráči měli čas co nejlépe připravit svůj tým je čas odehrát první weekend league. V té prověří své zvolené soupisky. Pojďme se podívat s jakými týmy nastoupí naši kluci.

František „Kučera“ Kučera

Čau, no momentálně hraji 4-2-2-2 s tím, že taktiky mám na vyrovnané a instrukce na hráčích asi jako každý. Nejvíc spoléhám na Neymara s Mbappem, kteří musí být rozdílový už jen kvůli jejich cenovce. U této formace se mi líbí vyváženost mezi obranou a útokem a jsem v té formaci jistější než například v 4-4-2 nebo 4-2-3-1.

Milan „MKL77“ Klement

Hraju klasiku 4-2-3-1 jako asi každou FIFU. Tato formace je nejhranější ze všech díky své vyváženosti. Můj největší tahoun je jednoznačně Cristiano Ronaldo, kterého hraju na hrotu a stoper Varane.

Lukáš „Dodgy“ Dočkal

Hraju formaci 4-2-3-1 jako drtivá většina hráčů, no a podle týmu je vidět ze se budu nejvíce spoléhat na útočné duo z PSG Neymar, Mbappe. V bráně celkem překvapivě Nick Pope, ale když se někdo jmenuje papež, tak musí a opravdu chytá božsky!! Cílem první WL bude zajistit si Gold1 a pokud možno útočit na Elite rank